Jump to content

2.el Laptop Hdd'si

gslikahraman

Recommended Posts

İkinci el HDD almak buyuk rıskdır, aradıgın 80GB model uretımı az eskı model oldugu ıcın az kulanılmısınız bulmazsaın,

sıfırı 160GB 79 lıra garantılı, kafan agrımaz ,

Bkz:

Please register to see this content.

kolay gelsın :)

160 GB 8MB Önbellek=52 $

250 GB 8MB Önbellek=66 $

320 GB 8MB Önbellek=68 $

500 GB 8MB Önbellek=102 $

2 Yılda Garantileri Var..

!

Please register to see this content.

hada ucuz kı ucuzunuda bulur, lınk ust cevapta verıldı lutfen post kasmayalım

kolyagelsın :)

Teknik Servisim, Bu Fiyat Öğrenme Yerlerinin Başı Bayinettir Dükanın Olmadan Siteye Kayıt Olamazsın; Vatan, Penta ordan alır Bu Fiyatları.. o Linki Atsam Bakamıycaktınız... Senn Cevapta Ben Linke Dikkat Etmedim.. Benm Hatam Esasında :)

arkadaşlar hepinize teşekkürler ben ucuz birşeyler arıyordum hemde 0 olanları biraz pahalı bence o yüzden 2. el sordum ama arkadaşlar tavsiye etmemiş o zaman bir süre beklemeliyim böylece biraz daha para biriktiririm

Bizim Tükanda Var 2. El Laptop HDD Fakat Ya Kafa Vuruyolar Yada Bağlantı Dişlerinde Bi Bozkluk Var.. Elime Geçtii Gibi Satışa Koyarım Ucuzdan :)

Teknik Servisim, Bu Fiyat Öğrenme Yerlerinin Başı Bayinettir Dükanın Olmadan Siteye Kayıt Olamazsın; Vatan, Penta ordan alır Bu Fiyatları.. o Linki Atsam Bakamıycaktınız... Senn Cevapta Ben Linke Dikkat Etmedim.. Benm Hatam Esasında :good:

estagfirullah \ gozden kacabiliyor bazen okumuyor insan yeterli cogunlukta oldugu gibi ALISKANLIk olmasin :lol:

bu arada bayi oldugunu soylemen iyi olsu aslinda, cok faydali olabilirsin uyelere fiyat konusunda,bayi nete bende bir ara bakiyordum bilgisayarcilardan hehe :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...