Jump to content

_tek Fiyat 250tl_satilik Full Pc

kaamobe

Recommended Posts

KÜÇÜK YİĞENİME YENİ BİR SİSTEM (GTX260'LI Q9550'Lİ VS VS ) TOPLADIĞIMIZDAN ÖTÜRÜ ONUN BPŞA ÇIKAN ESKİ SİSTEMİNİ SATIYORUM..FARKLI YERLERDE FARKLI NİCK İLE İLANINI GÖREBİLRİSİNİZ..HANGİMİZ ÖNCE SATARSAK ARTIK..HER TÜRLÜ TEKLİFE AÇIĞIM..İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN ÖZEL MESAJ SİSTEMİNİ KULLANIN

___satılık masa üstü full pc____ FİYAT 310 TL ____

ARKADAŞLAR BÜTÜN PARÇALAR SORUNSUZ VE İLK ALINDIĞI GÜNKÜ KADAR PERFORMANSLIDIR..BÜTÜN PARÇALARIN MONİTOR HARİÇ İLK SAHİBİYİM..HER PARÇA GAYET TEMİZ OLMAKLA BERABER ORGİNAL DRIVER CDLERİ MEVCUTTUR..SADECE MONİTOR BİRAZ SARARMIŞ DURUMDADIR ANCAK EN UFAK BİR TİTREME YADA RENK KAYMASI OLMADAN OLDUKÖA İYİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTADIR..ELDEN İSTANBUL İÇİ SATMAK İSTEMEKTEYİM FAKAT EN SON OLARAK ÖNCE PARA SONRA İL DIŞINA DA KARGO ALICIDAN OLMAK ÜZRE GÖNDERİLEBİLİR..ŞU AN İÇİN AKLIMA GELENELR BUNLARDIR..İSTEDİĞİNİZ VE AKLINIZSA TAKILAN HERŞEYİ SORABİLİRSİNİZ..İYİ GÜNLER..

1...kingston (KVR400X64C3A/1G) 1GB DDR 400MHZ RAM

2...C-MEDIA Xear3D 7,1 SES KARTI (ORJİNAL DRİVER CD MEVCUT)

3...POINT OF VIEW GF8500GT 512MB 128BİT DDR2 PCI-E HDPC EKRAN KARTI (ORJİNAL DRİVER CD MEVCUT)

4...P4 2.66 GHZ LGA 775 PİN İŞLEMCİ (Intel Pentium 4 506, 2666 MHz (20 x 133)

5...MSI 915PL Neo-V (MS 7143 VER: 1.O ) ANAKART (ORJİNAL DRİVER CD MEVCUT) (HEM AGP HEMDE PCI-E EKRAN KARTI SLOTLU)__ İNCELE LİNKİ.. http://www.msi.com/index.php?func=proddesc&maincat_no=1&prod_no=179# __

6...SEAGATE 80 GB IDE HDD

7...LG DVD COMBO SÜRÜCÜ (CD YAZAR OKUR DVD OKUR)

8...CHANNEL WELL 350 WATT PSU (MODEL_ATX-350 PT => +12V => 17A ) VE FOXCONN ATX KASA ..ONDE 2 USB İ MİK VE KULAKLIK ÇIKIŞI

9... BENQ V772 17`` CRT MONİTOR BEYAZ..

NOT: KLAVYE MOUSE VE SPEAKER YOKTUR..İSTENİRSE KÜÇÜK BİR FİYAT ARTIŞI İLE TEMİN EDİLEBİLİR..SİSTEME HER TÜRLÜ KEFİLİM.

235495P8120051.JPG

kasanın en üst 5,25 lik kapağı yok ona öle birşey uydurdum :lol:

177040P8120053.JPG

57837P8120054.JPG

276451P8120055vv.JPG

706546P8120056.JPG

976272benq-monitor.jpg

820637P8120058.JPG

Arkadaş pek şaka yapmıyor bu sistemin gideceği fiyat taş çatlasa 150 tldir.Zorlarsan belki 150 bulursun ama forumda değil pc bilgisi olmayan çevrende alıcı olursa bence hiç durma ver derim.

hocam bakın bu fiyatta pazarlık var..normal şartlar altında pazarlık yapmam ama ben buraya 50 lira yazam bile bir sürü son ne olur diye msj gelecek eminim ki...ama o fiyata da asla vermem

bundan daha iyisini 250 tl ye sattım.

tabi kar ederek. KLAVYE MOUSE VE SPEAKER dahil.

pentium 4 3.2 işlemcisi vardı.

eminim işlemcisinden başka da bir şeyi üstün değildir..ayrıca bunda olan ekran kartı ve ses kartı da yoktur onda.

dediğim gibi arkdaşım ben bu fiyata pazarlık payını da da yazmıştım ama direk fiyatını yazıp günceliyeyim bari..

...........tek fiyat 250 tl ...................

ayrıca şuan bu pc yi kullanıyorum ..idare eder oyun performansı da vardır..

anakart , işlemci , ram ve sadece power dışında kalan

1_ekran kartı

2_hard disk

3_ dvd rom

4_ses kartı

5_boş kasa ( power yok egzos fan var )

6_ monitor..

sadece bunları satsam ne önerirsiniz..eğer sadece bu 6 parçayı alan olursa ona göre ayrı satacağım :)

hangi il?

istanbul güngörenarkadaşım

arkadasım 250 güzel fiyat bu makınaya hayırlı satışlar olsun

teşekkür ederim ..şu hali ile kullanıyorum ve transformers oyunu (tnctr den) mostwanted oldukça iyi pes2009 da biraz ayar düşüklüğü ile oynuyorum..

BEN ALIRIM KARDEŞ BU PC Yİ 200 YTL YE SATILMADIYSA

kardeş maalesef 250 den aşağıya vermem

max fiyatı olur zaten 200tl crt monutorler zaten bedava bu zamanda :(

hocam sana da bir yorum yapmak istemiyorum ancak olumlu yada olumsuz farketmez düşüncesini paylaşan herkese teşekkür ederim

eyvallah soundmax hocam..neden ilk başta 310 istediğim anlaşılmıştır umarım..eğer ben buraya 100 de yazsaydım oda etmez bilmem şu kadar olur denilecekti

yok yok 250 hatta cokta ıyı bır fıyat ben senın yerınde olsam cevremdeki insanlara soylerım 250 den de yukarı satabilirsin kolay gelsın

bencede 250 ytl çok iyi bir fiyat hatta 350-400 arası bile eder bence.az çok oyun oynanabilen internete girebilecek monitörü olan bir bilgisayar.250 tl fiyat çok makul bundan aşağıya verilmesi yanlış olur.hayırlı satışlar kardeş..

bencede 250 ytl çok iyi bir fiyat hatta 350-400 arası bile eder bence.az çok oyun oynanabilen internete girebilecek monitörü olan bir bilgisayar.250 tl fiyat çok makul bundan aşağıya verilmesi yanlış olur.hayırlı satışlar kardeş..

saol hocam teşekkür ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...