Jump to content

''0'' Full Oyun Pc Daha Ucuzu Yok ArkadaŞlar

alligatör2004

Recommended Posts

INTEL E5200 2.5 GHz Dual Core 2 MB 800 Mhz

ASUS P5KPL-SE iG31 2D2 PCIEX16 4SATA 1600MHZ

4 GB DDR2 1066M KIT(2X2)HI-LEVEL SOGUTUCULU

750 GB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG HD753LJ

SAPPHIRE ATI HD 3870 512MB 256BIT GDDR4 (DirectX 10.1) PCI-E x16

LG DVD-RW

SAMSUNG 2233SN 21.5" 5ms WIDE SCREEN LCD MONİTÖR

COOLERMASTER SE-333-KKP1-GP ELITE 350 W

MICROSOFT S82-00038 KLAVYE MOUSE SET

CREATIVE SBS A200 2+1 SPEAKER

HER TÜRLÜ KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI MEVCUTTUR.

FİYAT:1260 TL

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply
o işlemciyle mario mu oynatacan millete

Abıcım Nerden Anladın İşlemcının Ne Oldugunu. :( Ben Okuyorum Ama Islemcı RAM Ekran Kartı Ne Hiç Birşey Anladım:)

Edit : Yanlış Anlamayın Sadece Öğrenmek Icın Soruyorum

arkadaşım ekran kartında bellekten daha önemli faktörler vardır ben en iyi ekran kartı bu demedim bu sisteme göre iki seçenek var dedim elimde isteyen 3870 isteyen 8800 gts ister dedim.kıyasladığın ekran kartı 3450 le bir de açabileceğn oyun varmı acaba sen 800 x 600 aa lar kapalı herşey low da oyun oynamak istersen tabiki almalısın

sistem gayet güzel ve dengeli..

3870 te fena kart değil..gayet güzel kart.. 3450 ile falan kıyaslamak çok komik olur..

hazırlayan arkadaşa yapıcı eleştiri olarak şunu söyliyebilirim..

3870 her nekadar güzel kart olsada aynı fiyatlarda 4830 veya 9600gt tercih etmek daha doğru tercih olur..

4830 daha iyi performans verir..ama nvidia isteyenlerede 9600gt verilebilir..

coolermaster in 350w psuları nasıl bilmiyorum.. ama asus 350w lar bu sisteme hem 4830 ile hemde 9600gt ile yeter..

ve en önemli değiştirilmesi gereken parça bence monitör..full hd monitör seçilmiş ama

doğru dürüst oyun performansı alabilmek için bu çözünürlük çok yüksek..

sistem hernekadar iyi olsada full hd çözünürlükte oyun oynatacak kadar değil..zaten bu fiyat seviyesinden de

bunu beklemek hata olur..

bu sistem için ideal olan monitör 19 inç yani 1440*900 çözünürlüktür..fiyatı da biraz daha düşürür böylece..

en fazla 1680*1050 çözünürlük alınmalı..ama dediğim gibi 1440*900 idealdir..

sistem güzel sistem 19 inç monitör ile birlikte tüm oyunları canavar gibi oynatır..

bilgisayar ihtiyacı olan ve kendisi toplamakla uğraşmak istemeyen arkadaşlara tavsiye ederim..

edit: ben bilggisayarın sistem özellikleri için fena değil diyorum..

fiyata bişey diyemem..belki başka yerlerden daha ucuza aynı sistem toplanabilir..bilmiyorum..

belirteyim de yanlış anlaşılma olmasın.. :(

ben o işlemciyle crysis oynuyorum hemde işlemci %30 larda çalışıyor

arkadaşın eski pc si var celeron 1.70 ghz adam pes2008 oynuyor yani oyun için önemli

olan ekran kartı ve ram

Bu sisteme 1260 liramı ? hıhı :H: abartmışsın biraz..

Ben bu yorumu yapıyorum sonra iki üç arkadaş çıkıyo yok alım satıma yanlış mesajlar yollanıyo yok. .efendım satıcıyla dalga geçiliyo :(

evet satıcı dalga geçilicek bir fiyat yazıyo..

arkadaşın eski pc si var celeron 1.70 ghz adam pes2008 oynuyor yani oyun için önemli

olan ekran kartı ve ram

Doğru Kardeş Ben Sattığımdada aynısını söylüyolar burda satılan bilgisayarlar en düşük özelliklidir.

daha ucuzu yok demişsiniz 23 tl daha ucuza daha performanslı ve ileri dönük bir sistem

anakart : GIGABYTE MA770T-UD3P, AMD 770, DDR3, PCIExp, Socket 938 AM3

ram : HI-LEVEL 4 GB (2X 2GB) DDR3 1333 MHZ RAM (SOGUTUCULU)

işlemci : AMD Athlon II X2 250 AM3 3.0 GHz, 2 MB, BOX İşlemci

ekran kartı : TUL VTX 3D HD4850, 1024 MB, PCIExp Ekran Kartı, Direct X10, DDR3, 256 bit, 665/1900

harddisk : SAMSUNG 500 GB HDD SATA II 16 MB 7200 rpm

monitör : LG W2242S-PF 22' LCD Wide Screen MONİTÖR 5 ms Siyah

kasa : FEEL EC16-BB FL550 SİYAH 400W

cd/dvd : LG GH22NS30 22X DVD-RW Double Layer Siyah SATA

klavye/mouse : A4 TECH SET KB21 Kablolu Klavye + Mouse KABLOLU

ses sistemi : CREATIVE A35 2.0 HOPARLÖR

toplamda 1237,15 tl kadv dahil nakit/havale fiyatı

donanımdan anlayan arkadaşlara sorun bu dizilimin performansını

ama şahsen ben alcak olsam biraz daha katıp değiştireceğim parçalar olur.mesela monitörü dvi çıkışlı alırım

anakartı 790 chipsetli alırım

gerisi tatmin edici zaten. bahsettiğim parçalar değişince

monitör için 109 tl

anakart için 89 tl extra masraf çıkar ama bence değer

ürünlerin fiyatları nova bilgisayardan alınmış olup ordada kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır

oyunlarda önemli olan işlmeci değil ki. önemli olan ekran kartı , ram ve güç kaynagı

amd sistemi tavsiye ederim

ek olarak ilk sistemi

Please register to see this content.

de eklediğimde 477w güç tüketimi cıktı yani 350w sistem ile siz bunu calıstırırsanız diyet yapan adama spor yaptırmak gibi olur tam verim alamazsınız.

enaz 550w gercek güç kaynağı sart. kaldı ki bu 477w sistemi ful kastıgınızdaki güç tüketimi değil.

olan ekran kartı ve ram

1200 tl istiyo arkadaş.çoğu parça giriş seviyesi zaten 1200 tl ye üretimi 2 sene önce durmuş işlemci takılmaz

HOCAM SENİN BU YORUMUNA ANCA TEŞEKKÜR EDERİM. ARKADAŞLAR SİSTEM GAYET GÜZEL OLUŞTURULMUŞ BİR SİSTEM ŞU ZAMANA KADAR 1 TANE AMD SİSTEM SATMADIM Kİ İLGİ YOK ZATEN 100 KİŞİDEN 9O NININ AKLINDA İNTEL VAR.EKRAN KARTI KENDİNİ İSPATLAMIŞ BU FİYATA SADECE BUNU YAPABİLİRSİNİZ.HERŞEY OYUN DEĞİL BU ARADA BUNUDA DÜŞÜNMEK LAZIM.

yok bea sizde iyi ekran kartı olarak ararsanız asus eah 3450 le var 512 mb ama işlemci performansına gire 1024 mb cıkıyo eğer bi tane oyun açamazsa ben burdayım fiyatıda uygun oldukça

Ne zamandır Oyun açmayla ekran kartı performansı ölçülüyor? O ekran kartını alacağına monitörü onboarda bağla daha iyi paran cebinde kalır hiç değilse

Maalesef pc için uygun görülen fiyat yüksek, teknofiyat sitesinden kısa bir araştırma ile 1.100 TL. aynı sistem toplanabilmekte.. Sizlerin kar marjını bilemem ama netice itibariyle bu fiyatlardan satan firmalarda kar elde edebilmekte...

gta yı da oynarsın crysisde hemde yüksek detaylarda 1100 tl diyen arkadaş teknofiyat sana sistem kurulumu yapmıyor.çalışır durumda herşey hazır şekilde vermiyor sonuçta bizlerde emek veriyoruz bu iş için hali hazırda full oyun müzik divx filmler kurulum cdsi bilgisayara göre hazırlanmış bunlar veriliyor bunlarıda düşünmek lazım

biraz düzensiz bir sistem olmuş, ekran kartı performansı sisteme performansından daha iyi -buda ekran kartının çalıştırabileceği oyunlarda CPU'dan sorun yaşarsın.. fiyat o işlemciye göre çok çünkü o ekran kartından tam performans alabilmek için ortalama 2.4 çift çekirdek cpu gerekli..

çift çekirdek uygun sistem için AMD tabanlı düzmeni öneririm, ekran kartıda ATI olduğundan daha uyumlu olur..

arkadaşa pc işinde iyi para demişlerdir oda gaza gelip dükkan açmıştır kapanan ve batanların daha çok olduğunu soylememişlerdir :D pc topluyacaksanız ist. mecidiyekoy bir sürü toptancı var 1. elden olduğu için en uygun fiyatlar orda .....

Dual Core 2 MB 800 Mhz

bu sistemde olanlar çift çekirdek degildir aldanmayın sanal CORE DU OLACAK biraz bilmiyorsanız sözlük var ona bakın hiç olmazsa orta derece bir pc bu sadece iyi yada kötü oo kulanım alanına göre degişir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...