Jump to content

İzmir'de Gezilecek Yerler

adam4
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar selam.izmirde gezilip, yemek yenilecek ve çeşitli aktiviteler yapabileceğim yerler varmıdır.İzmirde oturan veya İzmir'i bilen dostlarım yardımcı olursa çok sevinirim.Böyle daha çok Alsancak , kordon gibi değilde tecrübe ettiğiniz yerler olursa daha güzel olur.Teşekkürler.

Birde ulaşımı araçla yapmayacağız.Tren varmış sanırım İzmir'de.

Edited by adam4

adam4, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar selam.izmirde gezilip, yemek yenilecek ve çeşitli aktiviteler yapabileceğim yerler varmıdır.İzmirde oturan veya İzmir'i bilen dostlarım yardımcı olursa çok sevinirim.Böyle daha çok Alsancak , kordon gibi değilde tecrübe ettiğiniz yerler olursa daha güzel olur.Teşekkürler.

Birde ulaşımı araçla yapmayacağız.Tren varmış sanırım İzmir'de.

Merkezde araç işi zaten sıkıntı. Otoparklar çok pahalı. 2 sene önce sanırım saati 20/25Tl idi.

Merkez de her yere otobüs/tren var.

Ben Çiğli deki doğal yaşam parkı nı çok sevmiştim. Hayvanlar için çok güzel bir yaşam alanı oluşturmuşlar. Tamamen gezmen 4 saati bulur.

Tabi ben arabamla gittim, toplu taşımayla nasıl gidilir bilmiyorum. 

Yaz olsa aquapark a gidin derdim. :)

😂 😂 Git Başka Köyde Gez Hocam İzmiri Bok Götürüyor. Neresini Gezeceksin. Çeşme, Urla, Seferihisar Gezebilirsiniz. Şehir İçinde Malesef Çok Bir Seçenek Yok Alsancak, Kordon, Gündoğdu Meydanı, Karşiyaka Çarşi, Birde Üniversite Ortamı Bornova Ve Buca Var. Eskişehir'e Git Gez İzmirden Bin Kat Daha İyi. Allah Kolaylık Versin. 

CEKİC@N, 17 dakika önce yazdı:

😂 😂 Git Başka Köyde Gez Hocam İzmiri Bok Götürüyor. Neresini Gezeceksin. Çeşme, Urla, Seferihisar Gezebilirsiniz. Şehir İçinde Malesef Çok Bir Seçenek Yok Alsancak, Kordon, Gündoğdu Meydanı, Karşiyaka Çarşi, Birde Üniversite Ortamı Bornova Ve Buca Var. Eskişehir'e Git Gez İzmirden Bin Kat Daha İyi. Allah Kolaylık Versin. 

Valla hocam iş için burdayım zaten.Bi pazar var ondada evde oturmayayım dedim.Uzun bi sürede kalacak gibiyim burda