Jump to content

Hangi Marka Dizüstü

bjk_34

Recommended Posts

Şu teknik servislerde görevli arkadaşlar azda satış kısmında takılsalar anlıyacaklar.Servise neden daha fazla geliyor bazı markalar.Gayet basit çünkü en çok satılan cihazlar onlar. Senin yapacağın belli boşuna model kestirme, git gez mağazaları harici ekran kartlı 4gb ramli core 2 duo işlemcili bir makina al, bütcene göre.Mümkünsede Arçelik = Beko ,vestel, casper, datron gibi dandik anakartlı makinalardan uzak tut kendini.

canım kardesım kesinlikle sony viavo şaşmam alıştım nerden alırım ucuza diyorsan ebay 1/2 hafta içinde istediğin laptop elinde türkiye piyasası yarısına alırsın

veya elektroworld sitesine bir göz at senin için iyi şeyler çıkabilir.şimdiden hayırlı olsun

Casper,datron,msı,crea,exper,siemens bu markalardan uzakdur..

benim önceligim

Paran varsa apple ı tek geçerim ^_^

1 Sony (hayalimdeki notebook alıcak olursam bundan sonraki notebook markam )

2 acer (kullandıgım ve memnun kaldıgım fiyat ve özellik bakımından uygun bir cihaz)

3 samsung (sony gibi geri dönüşü az olan ama sektörde diger firmalara nazaran biraz yeni bi marka ama kaliteli gözüküyor)

4 asus (asus u neden bilmiyorum ama seviyorum :) servisi çamlıcada genelde sorunsuz çalısırlar)

5 hp (aslında hp iyi bir marka fakat garanti suresinden sonra parça ucretleri cok abartılı)

6 toshiba(son cıkan toshibalar geç açılıp geç kapanıyor yavaş genelde ne kadar özelliklide olsa)

7 lg

sony libadiye taraflarında

acer altunzade ve içerenköy tarafında

sansung dudullu ümraniye tarafında

hp kadıköy ve okmeydanında

toshiba bostanci kozyatagı ve bakırköy tarafında

lg mecidiyeköy tarafında

servisleri var...

cihazın teknis serviside önemli ne kadar kalitelide alsan elektronik biraz şans işi servislerinide arastır bence...

sağolun arkadaşlar bulduk bir tane 1-2 güne kadar alacağız!

tabiki asus :D

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?CategoryId=98&productId=bd750155#tablnk[/CODE]

[b]ya bu arada bir şey soracağım,

bu güne gezerken bir tane sata harddisk aldım western digital alttaki linktekinin aynısı!

çok ısınıyor ya,bir format attım ateş gibi oldu!

şuan biçimlendirme yapıyorum aynı yine! sizce bu normalmidir?

çok canımı sıktı ya ******ürüp geri vereceğim!şuna bakıpta bir şey söyleyebilirmisiniz?

samsung ile değişeyim mi?[/b]

[CODE]http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1072&uid=103501[/CODE]

ısı ölçen everest gibi bi programla sıcaklığını öğren,ona göre bişey diyebiliriz

ayrıca benim terchim samsung olurdu.

japonya-güney kore-taiwan üçlüsünün ürünlerinin kalitesi amerikan mallarına göre üstündür.ayrıca araştırırsan,samsungun hafıza ürünlerinin,wd'ninkinden daha fazla olumlu eleştiriler aldığını görebilirsin

• 1 ay sonra...
ısı ölçen everest gibi bi programla sıcaklığını öğren,ona göre bişey diyebiliriz

ayrıca benim terchim samsung olurdu.

japonya-güney kore-taiwan üçlüsünün ürünlerinin kalitesi amerikan mallarına göre üstündür.ayrıca araştırırsan,samsungun hafıza ürünlerinin,wd'ninkinden daha fazla olumlu eleştiriler aldığını görebilirsin

üzerine 15 tl vererek seagate aldım,herhangi bir sorun çıkmadı.

çok güzel kullanıyorum...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...