Jump to content

Iflas Eden Polen Bilgisayarın Arıza Servisi-adana

cnrky

Recommended Posts

adanada ve diğer illerde yıllardır hizmet veren polen bilgisayar bilindiği gibi iflas etmiştir.

firma iflas ettiğinden dolayı bilgisayarlarını polenden alan kişiler mağdur duruma düşmüştü.

ne telefon ne internet sitelerinden nede adreslerinden ulaşmak mümkün değildir.

ürünlerinin garantisi devam ettiği halde.arızalanması durumunda çöpe atmak zorunda kalacaklardı.

adana da polen bilgisayarın ürünlerine sadece cnr bilişim adında küçük bir işletme hizmet veriyor.

adanada reşatbey mah.ordu cad.hizmet veriyor.iletişim bilgileri isteyen arkadaşlarımız olursa mail yoluyla msn ve telefon bilgilerini verebilirim.

Polen PC ile olan ılıskınız nedır ?

Ondan devraldıgınız bır bayımısınız?

ayrıntılı yazabılırmısnız? Size magdırlar urunlerını gonderebılırmı marka model gozetmeksızın?

Sanırım siz Cnr bilişimin ya sahibi ya da çalışanısınız.En azından kullandığınız nick bana bunu çağrıştırdı.Ki bunda da bir sorun yok,eğer öyleyse mağdur olan arkadaş varsa Adana ve çevresinde hizmet verdiğinizi belirtin,onlara yardımcı olun.Her iki taraf içinde iyi olur bu.

garantili ücretsiz onarım :D

ya arkadaş güldürme bee adamlar milletin arızaya verdiği ürünleri bile satarak gittiler sen kalkmış babamızın hayrına ücretsiz servis veriyoruz diyorsun akıl mantık işi değil.polen için oluşan güvensizlik senin içinde geçerli olur aklını başına al müşteri kazanayım derken var olan ekmeğinden olma.

firma ile irtibata geçip sorularınızın cevabını alabilirsiniz.benim bildiğim polen bilgisayar dan almış olduğunuz garantili ürünler hakkında destek verildiğidir.bir arkadaşım aracılığıyla bende tesadüfen öğrendim.

tavsiye üzerine gitmiş.harddiski arızalanmış.garantisi devam ediyormuş.

faturasını sormuşlar.bide garanti belgesi,arkadaşım garanti belgesini kaybetmiş. ama faturası duruyormuş.

o şekilde ürünü teslim etmiş.15 gün sonra birebir yenisiyle değişmiş olarak teslim almış.

Sanırım siz Cnr bilişimin ya sahibi ya da çalışanısınız.En azından kullandığınız nick bana bunu çağrıştırdı.Ki bunda da bir sorun yok,eğer öyleyse mağdur olan arkadaş varsa Adana ve çevresinde hizmet verdiğinizi belirtin,onlara yardımcı olun.Her iki taraf içinde iyi olur bu.

keşke öyle olsa kardeş :D) sadece tesadüf.

yani nick im plnky olsadı polen bilgisayarın sahibimi olacaktım :D)

firma ile irtibata geçip sorularınızın cevabını alabilirsiniz.benim bildiğim polen bilgisayar dan almış olduğunuz garantili ürünler hakkında destek verildiğidir.bir arkadaşım aracılığıyla bende tesadüfen öğrendim.

tavsiye üzerine gitmiş.harddiski arızalanmış.garantisi devam ediyormuş.

faturasını sormuşlar.bide garanti belgesi,arkadaşım garanti belgesini kaybetmiş. ama faturası duruyormuş.

o şekilde ürünü teslim etmiş.15 gün sonra birebir yenisiyle değişmiş olarak teslim almış.

cümle sonlarına dikkat

-miş

-muş

-mış

çok çelişkili ben polenden bir ürün alacaktım bi baktım kutusunda bile hayır kalmamış ürünü satmaya kalktılar ki kumadasıda çatlak

DİKKAT : PARANIZLA YAPTIRIN PARANIZ YOKSA PARANIZ OLANA KADAR HİÇBİR YERE GÖTÜRMEYİN

POLENİN ADI GEÇEN YERDEN UZAK DURUN ki BAŞINIZ AĞRIMASIN

ben cep telefonu almıstım adana polenden hazıran ayında arızalandı

bı baktım polen ucmus hemen yetkılı servıse ulastım

urunumu tamır ettıler

ılla polene ıhtıyacınız yok

ulasın yetkılı servıse herseyı polenden beklemeyın :D

adamlar pıyasaya trılyonluk vole vurmus

senı benı napsın

keşke öyle olsa kardeş :D) sadece tesadüf.

yani nick im plnky olsadı polen bilgisayarın sahibimi olacaktım :D)

Yok kardeş,seni karalama amaçlı yazmadım,kaldı ki öyle bile olsa benim için sorun yok.Öyleyse en azından güven ortamı oluşur diye yazdım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...