Jump to content

Vista Ultimate Orjınal

yawuz58

Recommended Posts

arkadaşlar gittigidiyordan vista ultimate 32 bit aldım kazıklandımmı acaba kurulum sırasında

32 ve 64 bit seçenekleri var birde içinden aktivasyon adında bir dosya vardı tabi ben yüklerken üzerindeki anahtarı girdim pc açıldı deneme süresi 30gün kaldı yazıyor

dvd nin içindeki aktivasyon dosyasına tıklayınca cmd açıldı pc yi yeniden başlatınca

baktım windows etkinleştirildi yazıyor bunasıl orjinal vista anlayan arkadaşlar bir yardımcı

olabilirlermi

CD nin kendisi orijinal mi ? Yani orijinalden kastım sonradan üstü boyanmış ya da resim yapıştırılıp orijinal gibi gösterilmiş mi ? Onu bir kontrol et. Bir de aldığın kaynak güvenilir mi ? Gittigidiyordan aldın da kimden aldın o belli mi (Güvenilirlik yönünden) ? O kutuyu iyice incele üstünde mutlaka bir seri numara olması lazım onu microsofttan kontrol etmeye çalış. Anca bu kadar yardımcı olabilirim.

Galiba DVD şöyle ;

Bir yerden DVD kabı almış internetten Windows Vista Kapağı Resmi bulup yazıcıdan çıkartmış, CD'nin üzerine resim koyma yazıcılarınla üstüne bir resim yerleştirmiş ve ilan vermiş bana böyle geldi valla. Ama neyse artık oldu olan diyorsan @eke58'in paylaştığı Windows Activator Programını Kullanabilirsin Aktifleştirmek için saygılarımla Passenger.

CD nin kendisi orijinal mi ? Yani orijinalden kastım sonradan üstü boyanmış ya da resim yapıştırılıp orijinal gibi gösterilmiş mi ? Onu bir kontrol et. Bir de aldığın kaynak güvenilir mi ? Gittigidiyordan aldın da kimden aldın o belli mi (Güvenilirlik yönünden) ? O kutuyu iyice incele üstünde mutlaka bir seri numara olması lazım onu microsofttan kontrol etmeye çalış. Anca bu kadar yardımcı olabilirim.

kutu mutu yok iki tane zarf iç içine koymuşlar dıştaki plastik içteki kağıt içinde

product key altında serial yazıyor

arkadalım 64bit ve 32bit ayrı sürümdür sen orjinal olup olmadıgını cd den de bilebilirsin hiç mi orjinal cd görmedin googleden arat cd cover diye orada orjinal cd görürsün ya da windows güncelleştirmelerini aç sp1 ide yükle o zaman görürsün orjinal mi degilmi sorunsuz güncelleştirirse vede internetten otomatik olarak etkinleştirirse orjinaldır

arkadalım 64bit ve 32bit ayrı sürümdür sen orjinal olup olmadıgını cd den de bilebilirsin hiç mi orjinal cd görmedin googleden arat cd cover diye orada orjinal cd görürsün ya da windows güncelleştirmelerini aç sp1 ide yükle o zaman görürsün orjinal mi degilmi sorunsuz güncelleştirirse vede internetten otomatik olarak etkinleştirirse orjinaldır

dvd nin üstünde vista ultimate diye baskı var orjinal dvd gördümde işletim sistemi görmedim

dandik dvdye benziyor içi mor gibi orjinal dvd lerin içi beyaz olmazmı

DVD nin bir resmi filan varmı yada gittigidiyordaki senin aldığın ürünün satış sayfası falan bişiler varsa lütfen bizimle paylaş

Please register to see this content.

oradaki resimle alakası yok bana gelen sadece zarf

evde kaldı yarın resim getirebilirim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...