Jump to content

Usb Flash Bellek Sorunu LÜtfen Yardim !

irticagah

Recommended Posts

MRBLAR ARKADAŞLAR NE YAPTIMSA DÜZELTEMEDİĞİM 32 GBLIK SONY MARKA FLASH BELLEĞİM WAR PC YE TAKTIĞIMDA NORMAL ÇALIŞIYOR FAT DOSYA TÜRÜNDE BİÇİMLEDİRİYORUM İÇİNE VERİLERİ KOPYALIYORUM FAKAT VERİLER İÇİNDE BOZULUYO DOSYA ADLARI ÇİNCE KAREKTERLERE DÖNÜŞÜYO VE VERİLERİ ÇALIŞTIRAMIYORUM NTFS FORMATINDA BİÇİMLENDİREMİYORUM BİÇİMLENDİRME TAMAMLANAMADI HATASI ALIYORUM :D ANLIYCANIZ AKLIM ERMEDİ BU İŞE :) LÜTFEN YARDIM EDİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

arkadaşım internneteara şöyle bi program var ''Hard Disk Low Level Format Tool''

bendeki mevcut sürümü 2.36 build 1181 cok iyi bir Usb Flash Bellek programı artı hafıza kartı programı bu işini cözer eminim

arkadaşım internneteara şöyle bi program var ''Hard Disk Low Level Format Tool''

bendeki mevcut sürümü 2.36 build 1181 cok iyi bir Usb Flash Bellek programı artı hafıza kartı programı bu işini cözer eminim

tşkkrler indirdim şuan deniyorum başka önerisi olan arkadaşlarda yazarsa çok sevinirim...

Arkadasim sen o 32gb sony flash bellegi nerden aldin? Sony flash bellek sektorune girmedi. Sadece telefonlari, fotograf makinalari, psp vs (kendi urunleri icin memory stick) icin hafiza karti uretiyor. Gittigidiyor tarzi sitelerden aldiginiz bu 32gb denilen sony bellekler aslinda sony degil. 32gb olduklarinida sanmiyorum. Sorununda %90 bu yuzden kaynaklaniyordur tahminimce. Kolay gelsin.

:download1::D

oncelıkle o programı nerde ve kac kez kullandın ?

Neden ne oldugunu yazmadın? USB tamamen bozulursa senın sucun!

ıkıncı olarak LOW FORMAT teklıkelıdır , ornegın HDD ler ıcın bad sector yaratması yuksek olasılıktır,ve/veya bad sectoru kurtarabılır !

:) Bkz:

Please register to see this content.

• 6 ay sonra...
ilk mesajda yazan arkadaşın sorunuyla bugün ben de karşılaştım. elimde 8gb lık kingston marka flashbellek var. belleğin fat32 ile sorunsuz biçimlendirebiliyorum fakat ntfs ile olmuyor. flashın içine dosya kopyalayıp bilgisayardan çıkarıp tekrar takınca dosyalar bozuluyor garip karakterlele oluşmuş ama içini açamadığım klasörler oluşuyor. bunun çözümü var mı?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...