Jump to content

Street Fighter 4 Combo Yardım

_SeMpHaTiC_

Recommended Posts

Arkadaslar street fighter 4 pc için combo listesini bilen var mı?Tüm bulduğum listeler konsollar için yada joystickle yapılanbilen combolar.Klavye ile oynuyoruz bir çoğumuz komboları çözen varsa özellikle akumanın kombosunu lütfen yardımcı olsun.Yada konsolu iyi bilen bir arkadas konsol tuslarının klavyede hangileri olduğunu söylerse kendimizde çözebilirz.Şimdiden tşkler iyi forumlar...

http://forum.shiftdelete.net/oyun/89860-street-fighter-iv-kombo-hareketleri.html[/CODE]

İşini görür mü bilmem ama incele abi :clapping:

Canım benim saolda ben orayı incelemiştim dikkatinden kaçmıs sanırım burada ps tuslarına göre combo listesi ben klavyeye nasıl yapıcamı öğrenmek istiyorum yoksa combo list oyun içindede var ama orada daireler tekme yumruk iconları var yani hangi tuslarla daire yaparım hangi tuslarda 3 yumruk atarım :whistle: mesela orada 3 yumruk gösterdiği f tek yumruk d oluyor :clapping: yinede yardımın ve ilgin için tşk eder saygılarımı sunarım.Arz ederim :) ....

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

street fighter 4 ü kendi pc sorunsuzca kurdum oynuyorum(windows 7 sistemim) ama xp olan baska bi pcye kurmaya çalıştıgımda setup.exe çalışmıyor STREET FIGHTER IV.msi dosyasına tıkladıımda su hatayı veriyo neden kaynaklanıyor acaba

2551.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...