Jump to content

Windows 7 Keyleri

sarsarhos
 Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

bende de laptopta var 64 home pre key :) baktım windows un ürün anahtarına bizim activatorde bios mod yapınca yuklenen acer anahtarı ile aynı yani orijinalinde de o anahtarla kurulmuş. eğer o key patlarsa bu makineyi alır microsoft un önünde yakarım :D bende şuan da orijinal win7 olmasına rağmen kendi kurduğum aynı sürümü kullanıyorum ama etkinleştirmeyi o aktivatorle yaptım çünkü harddiskte bir sürü gereksiz pro ile geri yukleme yapmaktansa temiz kurulum yapmak daha iyi diye düşünüyorum şimdi boyle dediniz de biraz tırstım ama yapacaklarını sanmam

şu an için oem keylerin bloke olma ihtimali %00000000001 realty key için bişey diyemem ama oem key kullanan arkadasların içleri rahat olsun belkide aynı keyi 500 bin pc de kurulu su anda :) düşünün 500 bin kişinin mikrosoftu bir anda aradıgını ve mahkemeye verdigini :D

Beyler Chew-WGA v0.9 adlı crack'ı kullanıyorum ve kb971033 güncellemesinide kazara yapmışım yeni haberim oldu :rolleyes: ama sorun yok nedense, win7 ultimate 64bit kullanıyorum şiddetle herkese tavsiye ediyorum.

şu an için oem keylerin bloke olma ihtimali %00000000001 realty key için bişey diyemem ama oem key kullanan arkadasların içleri rahat olsun belkide aynı keyi 500 bin pc de kurulu su anda :) düşünün 500 bin kişinin mikrosoftu bir anda aradıgını ve mahkemeye verdigini :D

benimkide oem key fakat patladı geçen hafta öyle %100 emin olmak boş :)

Anahtar bugun iptal valla nası crack yapacam onu düşünüyorum şu an :S Hiç bişi işlemio yada ben beceremiyorum bi yardım oln lütfen :)

• 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

valla 2008de pc aldım windows vista starter oem üstündeki keyi kullanmadan patladı.bu key kullanılmamaktadır ve bloke edilmiştir diyo :D aman serialle ne diye uğraşam elimde elimde windows 7 loader var modlu modsuz hepsinde çalışıyor 2009da çıkan loader halada sorunsuz microzort zor yakalar bence :D