Jump to content

Zyxel P-660ru Series Kaç ısık Yanar?..

samokantur

Recommended Posts

ben telekomun verdiği P-660RU Series küçük siyah kutulu modemi kullanıyorum..normalde nete bağlı olduğunda sadece iki ısıgı yanıyor bu normalmi....bir arkadasta gördüm airties modeli sanırım iki antenli beş tane sık ısıklı olan bir modemdi...yalnız fark onda bütün lambalar yanıyor....acaba bizim zyxel llerin özelliğinden mi kaynaklanıyor....bende nete bağlıyken ..sadece pwr/sys ve dsl ısıkları yanıyo..diğerleri yanmıyo....

Normaldir.. Onda Wireless'de Var Kablosuz Bağlantı Işığı Yanıyodur... Ethernet Portu Olabilir Birkaç Bilgisayara Ethernetten Bağlantı Verebilmek İçin Onun Işığı Yanıyor Olabilir..

yani nete bağlanmada falan modeme bağlı ısıklarla ilgili....herangi bir hız artış yada düşüklük önemli değil sanırım...diğerleri yanmasada olur değilmi...olurya bişe eksik olmuştur diğerlerinin yanmasına mani olmuşuzdur bilmeden))..sadece bunu öğrenmek istemiştim..

yani nete bağlanmada falan modeme bağlı ısıklarla ilgili....herangi bir hız artış yada düşüklük önemli değil sanırım...diğerleri yanmasada olur değilmi...olurya bişe eksik olmuştur diğerlerinin yanmasına mani olmuşuzdur bilmeden))..sadece bunu öğrenmek istemiştim..

Yok O Işıklar Duygusuzlardır.. Herhangi Bir Mani Olma Vakası Filan Yapmazlar Birbirlerine..

winzart stup gir oradan tekrar kurulum yap geciyor

ben 3 senedir kullanıyom bu modemi hiç menmun deilim boktan bi modem

winzart stup

Encapsulation pppoe

Multiplex LLC

Virtual Circuit ID

VPI 8

VCI 35

olsun sonra hep ileri ileri yap tabi kullanıcı adını ve şifreni felan kontrol et ısıkları normal yanacak ve düzenli calısacaktır.

winzart stup gir oradan tekrar kurulum yap geciyor

ben 3 senedir kullanıyom bu modemi hiç menmun deilim boktan bi modem

winzart stup

Encapsulation pppoe

Multiplex LLC

Virtual Circuit ID

VPI 8

VCI 35

olsun sonra hep ileri ileri yap tabi kullanıcı adını ve şifreni felan kontrol et ısıkları normal yanacak ve düzenli calısacaktır.

ben bu dediğiniiz yapmam için sanırım 192.168.1.1 bu siteden şifre girip devam etmem gerekiyor değilmi...zyxel modem şifresi 1234 değüilmi....acılan sayfada bu sifreyi kabul etmiyor..nerde hata var?

usb ışığının yanmasını istiyorsan ethernet kablosunu sökerek usb ile internette bağlandığında yanacaktır +yine 4 ışık yanar durumda olur cünki ethernet kablosunu söktügünden sinyal alamayacaktır ;) şifre girmene gerek yok login ignore i secerek modeme giriş yapabilirsin

usb ışığının yanmasını istiyorsan ethernet kablosunu sökerek usb ile internette bağlandığında yanacaktır +yine 4 ışık yanar durumda olur cünki ethernet kablosunu söktügünden sinyal alamayacaktır ;) şifre girmene gerek yok login ignore i secerek modeme giriş yapabilirsin

usb ısıgının falan yanmasını bilmiyorum))..sadece benim modemde sadece iki lamba yanıyor normalmi nete bağlanmada bir etkisi varmı diğer lambaların yanmamasında onu öğrenmek istedim.....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...