Jump to content

Arkadaslar Yetermİ ?

Furkan TAN

Recommended Posts

ANAKARTIN AGP OLDUĞU İÇİN İŞE YARAR BİR EKRAN KARTI BULAMAZSIN RAMLAR DDR1 OLDUĞU İÇİN 1 GB RAM ÇOK PAHALI AYNI PARAYA 3GB DDR2 ALINIR TAVSİYEM SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİDİR

DDR1 diye birşey yoktur...DDR400 ram tipi vardır..ama bende katılıoyorum sistem değişikliği...

DDR266, DDR333 Yalan Olmasın DDR1 Olayı DDR266, DDR333 vede DDR400 Çeşitlerinden Oluşur.. Artık Yerini DDR2 Ye Kaptırmış Durumdadır.. Birzamanlar SD-Ram'in DDR1'e Kaptırdığı Gibi..

Evet oyun oynamak için değilde guzel office pc si olur ondan ona masraf yapma sen ddr2 li cift cekirdek almaya bak bu arada DDR ram SD ram in bir çeşididir. Yani orjina adı SD-DDR ramdir

Evet oyun oynamak için değilde guzel office pc si olur ondan ona masraf yapma sen ddr2 li cift cekirdek almaya bak bu arada DDR ram SD ram in bir çeşididir. Yani orjina adı SD-DDR ramdir

Doğru Diyorsun Ama Slotları Uymuyor :).. Ben Bi Bakıma Slotlara Göre Ayırma Yaptım..

Doğru Diyorsun Ama Slotları Uymuyor :).. Ben Bi Bakıma Slotlara Göre Ayırma Yaptım..

Slotlar aynı olsa anakart ureticileri nerden para kazancak tabi her ust versionda voltajlar dusuo oda ayrrı konu para kazanmak için standarta oturtmuyorlar tıpklı cpu lar gibi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...