Jump to content

Her Siteden Video İndirme Programı!

CrAzY_TuRk

Recommended Posts

Kardeş bunun için programa gerek yok.Sen internetten indirmek istediğin videoyu baştan sona internette izle daha sonra C:\Documents and Settings\(Buraya videoyu izlediğin oturumun adını yaz)\Local Settings\Temporary Internet Files 'e gir orada izlediğin videoyu bulacaksın.

ÖNEMLİ NOT = Videoyu firefox vb. programlarla değil normal olarak İnternet explorerdan izle

----------------------------------------

Video indirme derdine Sonn :lol::p:)

Yardımcı olduysam bir teşekkürü çok görme :D:clapping:

Alemdar 17 :clapping::clapping::clapping::clapping:

İstedim Vermediler Sen Tnclisin Dediler :yahoo:

Onu Kullandım Ama Facebooktaki Videoları İndirmiyor :S

o zmn kurdugun surumde hata vardırkatılımsız kurduysan hata olması normal bendede bir ara oyle oldu. indirmek için videoyu izlerken uzerinde cıkan bir panel var oraya tıklaman yeterli

Onu Kullandım Ama Facebooktaki Videoları İndirmiyor :S

internet explorer veya firefox kullanırsan indirebilirsin kardeş. ayrıca idm seçeneklerinden tarayıcı ilişkilendirmesinde bu tarayıcılar işaretli olsun. o zaman olur. video izlerken videonun sağ üst kösesinde çıkar bu dosyayı idm ile indir diye...

Benim dediğimi yaparsan herzaman karlı çıkarsın.

---------------------------------------

Video indirme programlarına Sonnnnn

Eskilere İyi Bilir Yeniler Örnek Alır

Alemdar 17

senin dediğini yaparsa internet explorer kullanmak zorunda kalır. belki firefox seviyordur onu bilemeyiz. operada da olur onun küçük bi eklentisi var. karlı çıkmakla ilgisi yok zaten. video izlerken video tamamen yüklendiği zaman idm ile indir e tıklarsa hemen kaydeder zaten. idm her zaman iyidir. :lol:

Real Player kur, kurulum esnasında sana internet tarayıcılarına ntegre edebilmen için bir elenti kurduracak, onjunla da Flash içeriğini, RealMedia içeriğini ve MP4 vs videoları indirebilirsin.

Ama IDManı tek geçerim bu konularda...

wondershare youtube downloader[/CODE]

[CODE]bu program üstüne program tanımam,hangi sitede video olursa olsun otomatik algılıyor ve indirmen için uyarı veriyor ayrıca converter desteği ile çeviremeyeceğin formatta kalmıyor,bir ara paylaşmıştım forumda mevcut olabilir[/CODE]

senin dediğini yaparsa internet explorer kullanmak zorunda kalır. belki firefox seviyordur onu bilemeyiz. operada da olur onun küçük bi eklentisi var. karlı çıkmakla ilgisi yok zaten. video izlerken video tamamen yüklendiği zaman idm ile indir e tıklarsa hemen kaydeder zaten. idm her zaman iyidir

Programa ne gerek var.Burda pratik bi yol varken...

----------------------------------------------------

Eskiler İyi Bİlir Yeniler Örnek Alır

Sevmek Suçsa Cezam müebbet olsun

İnternet Download Manager Yükledim Bu Seferde Videoları İzlemeden İndirilsinmi Diye Soruyor Daha Sonra Secenegine Tıklıyorum Video İzlenmiyor :)

resim koyda detaylı anlayalımda sorun neymiş çözelim kradeş

Dedikleriniz Hem Gereksiz hem de saçma..ARkadaşım FacebookVideo Add-on'u ile istediğin videoyu izleyebilir ve indirebilir + İstediğin Formata çevirebilirsin(Mozilla Firefox)

BU da linki öğrenmiş olun :

Please register to see this content.

Bende şu an 233 video war (FACEDEN :))Bi teşekkürü Borç bilmelisin(indirmek için kurduktan sonra videolarda -Download Video- seçeneği çıkıyor tıklayınca indirecektir bu kadar basit..Diğeer Programlar hem gereksiiz hem saçma :D

senin dediğini yaparsa internet explorer kullanmak zorunda kalır. belki firefox seviyordur onu bilemeyiz. operada da olur onun küçük bi eklentisi var. karlı çıkmakla ilgisi yok zaten. video izlerken video tamamen yüklendiği zaman idm ile indir e tıklarsa hemen kaydeder zaten. idm her zaman iyidir. :)

Operanın eklentisi hangisidir acaba?? Yardımcı olurmusunuz.

Orbit downloander da iyi aslında internet download maganerin 5.14 sürümünü kullanıyorum her siteden indirme yapabiliyorum sende dene istersen

kardeş eline sağlık peki internet download maganerin süresiz sürümü varmı bi yardımcı olursan sevinirim

CrAzY_TuRk kardeş hangi tarayıcıyı kullanıyorsun. i.explorer veya firefox kullanıyorsan video izlerken çıkmıyorsa idm yi son versiyonuna güncelle. opera kullanıyorsan gelişmiş tarayıcı ilişkilendirmesi açıktır izlemeden indirir. sen söyle hangi tarayıcı için olacağını ona göre ayarlarız.

Shox kardeş biraz sonra opera için nasıl oldugunu linki ile birlikte verip nasıl oldugunu anlatacagım...

opera kullananlar

Please register to see this content.
bu sayfayı opera ile açın orda Get Flash adlı ekletiye tıklayın. eklentiyi kaydedin. sonra opera görünüm seçeneklerinden düğmelerime gelin. en altta düğmelerime tıklayın az önce kaydettiğimiz Get Flash düğmesini yukarıya örneğin anasayfa düğmesinin yanına taşıyın. sonra misal facebook a girin video açın. o anasayfanın yanındaki mercek gibi görünen düğmeye tıklayın video üzerinde download(video) çıkacak video ya tıklayın farklı kaydet yapın.

idm yi de ilişkilendirmek isteyenler idm ayarlarında gelişmiş tarayıcı ilişkilendirmesini seçin restart atıp opera yı işaretleyin. eger su ayarları yapmazsanız videoyu izleyemeden direk indirirsiniz. operayı açın ctrl-f12 ye basın gelişmiş ayarlardan indirmelere gelin mp4 mpg4 olanı bulun çift tıklayın diske kaydet i işaretleyin isterseniz otomatik kaydet de diyebilirsiniz. uygula deyip çıkın işlem tamamdır. sadece videoları o düğme ile indireceksiniz gerisini de idm halledecek... saygılar.............

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...