Jump to content

Freehand programýnda ben ne yapmýþým

Psychology

Recommended Posts

Bu sene seçmeli ders olarak Bilgisayar Destekli Tasarým diye bir ders aldým. Hoca resim bölümünün hocasý ve iki de bir bilinçaltýnýzý ortaya çýkarýn rahat olun diyordu. Ben de böyle bir þey yaptým. Sizce benim biliçaltýmda ne olabilir?

evkettanrisevenqg4.jpg

% 60 mantýklýsýn

% 20 duygusal

% 30 cisellik düþünüyorsun :D

bunu bir psikiyatrist bana yapmýþtý da ordan biliyorum :D þekillerin bilinçaltýndaki yansýmasý böyleymiþ.

% 60 mantýklýsýn

% 20 duygusal

% 30 cisellik düþünüyorsun :)

bunu bir psikiyatrist bana yapmýþtý da ordan biliyorum :D þekillerin bilinçaltýndaki yansýmasý böyleymiþ.

Bunlarý nereden çýkardýn. Fal bakar gibi. Eðer kahve falý bakar gibi atýyorsan iyi tutturuyorsun. Çünkü gerçekten mantýk benim için çok önemlidir. Bir þey bana mantýksýz geliyorsa ya yapmam ya da yaparken çok zorlanýrým. Yalnýz sana bir üfürükçü bürosu açalým. "Astrolog Mavikýz" diye. Þaka tabi :D

Benim merak ettiðim bu deðil bu þekilde ben ne anlatabilirim ki adam bunu aldý. Anlayamadým. Mantýðýný çözemedim??? :)

valla caným ne anlattýðýný bilmiyorum ama þekilleri ben sallamadým. hatýrladýðýma göre kare ve dikdörtgen mantýksallýðý, yuvarlak þekiller duygusallýðý, üçgen þekiller ise cinselliði simgeliyordu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...