Jump to content

kaspersky kurulmuyor...

scorpi__@

Recommended Posts

kendi bildim bileli kaspersky kullanıyorum...son 1 saattir kaspersky güncellemeden sonra hiç bir şekilde key kabul etmiyor...satın almam için kendi linkini veriyor ne yaptıysam başaramadım yardım ederseniz sevinirim... :(Lisans Anahtarınız kara listeye alınmıştır Güncelleştirmeler kapatıldı Lütfen Satıcınızla görüşün yazıyor Bu ne demek

Merhaba

Bende de Kav'ı kurarken Mcafee sectury center var kaldırın diyor. Mcafee'ye ait bilgisayarda hiçbirşey bırakmadım.Registry'de de tek tek aratıp buldum anahtarları sildim ama yine de bilgisayarınızda Mcafee var kuramam diyor..

• 8 ay sonra...

buna benzer bi dert de bende var...kaspersky 7 betayı kaldırdım...bi üst versiyonu yüklemek istediğimde you must restart our computer before proceeding with the installation' hatası veriyor...defalarca kapatıp açmama rağmen sorun düzelmedi...kiskav7remove yi güvenlik modda çalıştırıp tekrar başlattım ama sorun bi türlü düzelmedi....neden kaynaylanıyo olabilir arkadaşlar bi yardımcı olabilirmisiniz?

Merhaba

Bende de Kav'ı kurarken Mcafee sectury center var kaldırın diyor. Mcafee'ye ait bilgisayarda hiçbirşey bırakmadım.Registry'de de tek tek aratıp buldum anahtarları sildim ama yine de bilgisayarınızda Mcafee var kuramam diyor..

mcafee nin sitesinde silme ilgili bir proğram var onu indir kur sonrasında rahat rahat kurabilirsin veyada

_http://rapidshare.com/files/49838412/mcafee_remover.exe.html bu adresten indirebilirsin

buna benzer bi dert de bende var...kaspersky 7 betayı kaldırdım...bi üst versiyonu yüklemek istediğimde you must restart our computer before proceeding with the installation' hatası veriyor...defalarca kapatıp açmama rağmen sorun düzelmedi...kiskav7remove yi güvenlik modda çalıştırıp tekrar başlattım ama sorun bi türlü düzelmedi....neden kaynaylanıyo olabilir arkadaşlar bi yardımcı olabilirmisiniz?

regeditten de kaspersky 7 beta ile ilgili tüm kayıtları sildiniz mi acaba?

Başlat>Çalıştır a girip "regedit" yaz tamam de.Gelen pencereden Sol kısımdan bilgisayarımı seç.

Daha sonra düzen>bul kısmına gir...programın adını aynen yaz ve arattır...bulup sildikten sonra bi sonraki arama eylemi için F3 e bas...işlem bitene kadar böyle devam et...regeditle işin bittikten sonra pc yi yeniden başlat.

Ya da ccleaner tarzı bi programla tarattırıp temizlik yaptır.

Başlat>Çalıştır a girip "regedit" yaz tamam de.Gelen pencereden Sol kısımdan bilgisayarımı seç.

Daha sonra düzen>bul kısmına gir...programın adını aynen yaz ve arattır...bulup sildikten sonra bi sonraki arama eylemi için F3 e bas...işlem bitene kadar böyle devam et...regeditle işin bittikten sonra pc yi yeniden başlat.

Ya da ccleaner tarzı bi programla tarattırıp temizlik yaptır.

dediklerini yaptım ama olmadı,aynı hatayı tekrar verio malesef...kafayı yedirtecek bana anlaşılan...yine de tşkler arkadaşım

Merhaba

advanced uninstaler pro

tek geçerim..ne silinmeyen programları sildim onunla :D

• 4 hafta sonra ...

arkadaş kaspersky'ın karalistesine eklenmişsin.bunun sebebi 1 pc için olan keyi milyonlarca kişinin kullanması ve kaspersky da bunu anlayınca böyle bir şey yaptı.yeni key bul veya kaspersky dan 3 aylık lisanslı key indir.benim açtıgım msj var.kaspersky 7 key üretmek(resimli) msj'ım bu.

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...