Jump to content

Geçmiş Olsun TÜrkİye

YeniçeRiyan-i

Recommended Posts

Uluslararası Emperyalist SÖMÜRÜ düzeninin 3 ayaklı uyuşturucu sisteminden 1.isi FUTBOL olduğu için kimin kazandığı kimin kaybettiği beni pek enterese etmiyor. açıkcası.

400 Milyar (400.000.) TL maaş alan FATİH TERİM yenilgisi hakkında ne düşünüyor acaba...?

Uluslararası Emperyalist SÖMÜRÜ düzeninin 3 ayaklı uyuşturucu sisteminden 1.isi FUTBOL olduğu için kimin kazandığı kimin kaybettiği beni pek enterese etmiyor. açıkcası.

400 Milyar (400.000.) TL maaş alan FATİH TERİM yenilgisi hakkında ne düşünüyor acaba...?

ayak ayak üstüne atmış senin benim gibilerin dediklerini okuyor ve hiç takar gibi bir halide yok...

o kadar parayı ne yapıyor acaba ?

anca ailesine yediriyor

şimdi bişey derdim ama

herkes aynı şeyi düşünüyor

daha ne diyelim

ye babam ye

sabri yi oyunda görmek istemezdim ama ilk kez bu maçta gökhanın yerine sabri oynasın dedim sabri kötü oynasa herkes anlar ama gökhanın iyi olmadığı estonya maçından belliydi terim niye bunu görmedi anlamadım

3. değişiklik hakkını da kullanmadı m.sarp, nihat vardı onları koyabilirdi

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...