Jump to content

Geçmiş Olsun TÜrkİye

YeniçeRiyan-i

Recommended Posts

Türk Milli Takımımı ayakta alkışlıyorum.Elinden geleni yaptılar.Formalarını terleriyle ıslattılar.Ama olmadı.Gitme şansımız bir hayli zayıfladı.Bizm gibi ne zaman ne yapacağı belli olmayan renkli bir takımın gidememesi dünya kupası için bir kayıp bence.Saygılarımla

Şunu belirteyim ki şahsen bence gitme ihtimalimiz bence yüzde 50!

Herşey estonya maçinda belli olucak.bunu söyler bunu bilirim.

Peki nasil olucak bu..

Artık şimdi takımlar birbirlerine yatma diye durum olmuyor.Gördünüz geçen gün estonya yi?Bosna dan iyi oynuyorlar.bu estonya bosnayi yener...

Estonya her ne kadar prestij maçi için çıkmasada şunu yapicaklar.Biz Dünya kupasina gidemesekde gidecek olan takımı biz seçicez diyecekledir...

Yok artik eskisi gibi takımlarin birbirine yatma durumu..

Ha berabere olma durumunda ise avarajlara bakılacak ancak nasil bakılacak bilmiyorum.

İspanya da zaten na mağlubiyet serisini devam ettirecek.ve şahsen bosnaya 2 tane atar.

biz ermenileri sevmeyiz.Yener Geçeriz :D

Geri kaldi belçika belçika maçinda iyi oyun sonucu ve inanç sonucu getircekdir.

ilk maçimiz belçika ile onlarinda ayni zaman içerisinde estonya ile...

Herşey bu maçlara bağli..Türkiye den korkum yok maçlari alicaz.ancak Estonya maçi almasi lazim.

Bunlar olursa Dünya bizi tekrar konuşuyor Olucakdir!!!

Ha! eğer dünya kupasina gidemezsekde üzülürüm ancak niye gidemedik diye hirpalamam kendini.Sebebi belli.

Fenerin 10numara ve defansi Yabancilar.

Galatasaray'in ilerisi ve etkili oyunculari Yabanci..

Beşiktaş 10 buçuk numarali oyuncu istedi yabanci olan tabatayi transfer etti..

Ümit milli takımın gürcistan dan 4 yediğini ve şeref gölünü atamadan geldiğini biliyoruz..

3-5 milyonluk bir nüfusdan bosna-hersek gibi bir takım çıkıyor ve 70milyonluk Türkiye'yi 4 puan fark atiyor?

Ülkemizde tüm spor dallarinda bir problemin olduğu açıkca belli.

Olimpiyatlarda olsun futbol olsun basketbol olsun..

Aslinda Bakarsak Ülkemizde Üretim yok!

Teşekkürler Milli Takım..

Sağ kanatta adam olmayınca gökhan ne yapsın adam hem ileri koşup hem geriye gelmeye çalışıyo hadi oyunu tek yönlü oynuyo olsa bişi demicemde bu adam bi bek kanat oyuncusu değil ileri git geri gel ne olcak yorulcak ozaman çıkmasın ileri dersenizde o kanatta kim olcak tuncaymı ardamı ceyhunmu semihmi ? Yani ordan birinin bindirmesi gerekecek . Kazımın saklanmasından sonra orada adam kalmadı. Peki neden her yerin yedeği varda oranın yok. Nihatı boşu boşuna ******ürdü boş yere yer işgali onun yerine neden gökdeniz veya fatih tekke veya ne bilim onun yerine başka kimse alınamazmıydı ? Maçın adamı bana göre emre yanında ceyhun oynadı neden formda olan mustafa sarp oynamadı yada oynatılmadı ? Belki dikkatinizi çekmiştir tek kafa topu bile alamadık hep boş topa çıktık sonuçta çıkma şansımızı mucizelere bıraktık.. İspanya yener guizayı burdan gazlayıp yollarız çoşar orda da sorun estonya berabere kalırmı onu bilemem:)

Bende istanbulu sel bastı diye geçmiş olsun diyorsunuz sandım, meğer mesele TOP muşr :download1: Dünyayı sel ******ürse haberimiz olmayacak, sabah msnde arkadaş diyor burayı sel ******ürüyor, benimde bişiden haberim yok burdada yağdı dün yağmur diyorum, meğer hakikaten sel ******ürüyormuş, cep telefonum çalışmayınca öğrendim vodafonun santralini sel ******ürdüğünü.

alayı salakça oynadı ve beş para etmez bir iş çıkarttılar gökan gönül çok top kaybetti ve pozisyonları yedi diğer oyuncularda berbattı tuncay çok hata yaptı kendi gibi oynamadı arda poposunu o kadar kaldırdılarki bu maç umarım hiç birşey olmadığını bir işe yaramadığını anlamıştır kendi çapında çalıma girip top kaptırıyor kendini ne sanıyorsa(liverpool onu değil takımına sahasında top toplamaya bile almaz) maçda bir emrenin adını düzgün duyduk oda sarı gördü ama yinede herkesden iyiydi ama takım komple berbatdı bu maç sanki birincilerde umursamadan oynamış gibi oynadılar...hadi bizim takımı geçtik hakemde bazı ip... vardı hadi onuda geçtim o bolca ailesinden sözettiren karşı takımın kalecisi var oda delirtti maç maç değil sinir sahibi olmak için izlediğimiz birşey gibiydi karşı takımda çok yalan dolan var yere atmalar filan hakem dersen hak yer adamlar zaman geçirir felan filan hatta biri kendini yere attı bizimkiler centilmenlik yapıcaktı bir emre uyandı adamın numara yaptığını bir o anladı neyse milli takım antrönürü bu kadar berbat bir maç çıkarttırdıysa bize söylicek birşey düşmez antrenör olarak o düşünsün o kadar para alıyor sonuçda hem kazansakda birşey olmazdıda kazansak bizi diğer maçlarda bu mantıkla iki kere söküp takarlardıda yinede her açıdan maç çok kötü bir maçdı...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...