Jump to content

Deðerleriniz Neler?

tabele

Recommended Posts

Arkadaþlar hayattaki deðer verdiðimiz bazý þeyler vardýr.Bunlarla ilgili artýk TnC@Forum daki üyelerimizin hangi deðerleri üstünde taþýdýklarýný öðrenmek adýna bu topic açýlmýþtýr. Saygýlarýmý sunar ve de konuþma þeye benzedi açýlýþ konuþmasýna ... :D

Benim deðerlerim bencillik yapmayan mazlumu ezmeyen insanalara deðer vermek hakkýný hakkýyla yemeken baþlýca deðerlerimdir. Birde faizli parayý hiç sevmem...Nefret ederim...

:)

Ben dostlarýmdan, dost sohbetlerimden ödün vermem. Türkçemden ve türkülerimden, Türkiyemden ve Atamdan ödün vermem. Bana saygý duyanlara saygý duyarým, duymayanlarýn da cevabýný yapýþtýrýrým. :D Ýnsanlar mutlaka biraz bencildir ama fazlasýný yapan benim yanýmda kalamaz. Aileme dil uzatanýn dilini kopartýrým vs. :)

en önemlisi sevdiklerimden :wub: ödün vermem..

Sevgi ve saygý benim için çok önemli...bunun yanýnda haksýzlýðada tahammül edemem :angry: ikiyüzlülerden çýkarcýlardan ve kendini biþe sananlardan nefret ederim...normalde sakin biriyim ama biri beni gerçekten sinirlendirirse çok kötü olur :unsure:

Benim deðerlerim de bir sýralama yok o yüzden (buradaki sýralamalar önem sýrasýna göre mi yapýldý bilmiyorum ama) sýralama yapan arkadaþlarý esefle kýnýyorum. (Eðer sýralamanýz önem sýrasýna göre deðilse üzerinize alýnmayýnýz.) :unsure:

Söz misal ben milliyetim birinci derecede öneme sahip ailem ikinci derecede deyemem çünkü miliyetimi kaybetmek ve ailemi kaybetmek arasýnda seçim yapamam kilitlenip kalýrým, ikiside benim için çok önemli þeyler umarým beni anlayabilmiþsinizdir..

Bence hayatta insanýn çok azýcýk bile olsa yüreðinden gelerek deðer verdiði herþey birgün kaybolduðunda insana dert olur bu yüzdendir ki arkadaþlar deðerlerinize her zaman sahip çýkýn derim ben size...

Kaybettiðinde yüreðine bak bir sýzýntý varsa al renkli

Yüreðini sanki bir mengene sýkýyorsa "deðer" ini yitirmiþsindir demektir.

Deðerden ziyade benim mantýgým þu:

Beni hayatýna alaný hayatýma sokarým hayatýndan sileninde hayatýna .....

Bu arada bende pek faizi sevmem hele bankalarý hiç sevmem bide dingilizleri...

Ama illede deðer diyeceksiniz..

Yarim...

ve Dostlarým derdim...

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...