Jump to content

Usb Donması

harunsafak

Recommended Posts

kardes nıye bol bol konu açıyosun bikere aç bekle cevap gelene kadar sonra banlanıcaksın boş yere ben sana soyleyım sorunun cevabını ya dıskın bozuk yada vırus var ıcınde buyk ıhtımal bozulmus pc yı donduruyor

Bu asla olamaz çünkü başka bilgisayara takınca hiç böyle hata vermiyo sadece benim pcde hata veriyo

Eğer Kasanın Ön USB Girişlerini Kullanıyorsan İStersen Bi Girişleri Değiştirelim KAsanın Arkasında Bulunan Onboard Yani Entegre USB Girişleri VArdır Onlara Takıp Dene Aynı Sorun Devam Ederse Sürücülerden Kaynaklanma İhtimali Var Anakartın Sitesine Girip Ordan Güncel Bütün Driverlarını Çek Vede Teker Teker Güncelle..

Olmazsa Benden Bu Kadar :).. İlk Defa Karşılaşıyorum Böyle Bir Sorunla.

Eğer Kasanın Ön USB Girişlerini Kullanıyorsan İStersen Bi Girişleri Değiştirelim KAsanın Arkasında Bulunan Onboard Yani Entegre USB Girişleri VArdır Onlara Takıp Dene Aynı Sorun Devam Ederse Sürücülerden Kaynaklanma İhtimali Var Anakartın Sitesine Girip Ordan Güncel Bütün Driverlarını Çek Vede Teker Teker Güncelle..

Olmazsa Benden Bu Kadar :).. İlk Defa Karşılaşıyorum Böyle Bir Sorunla.

Ön taraf ta aynı arka tarafta ikisindede donuyo gelelim sisteme en güncel olanlar kurulu sistem 1 ağustos itibariyle güncel yani sorun nerde olabilir??

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...