Jump to content

Internet Hızlarının Düşürülmesi

erdemexi

Recommended Posts

arkadaslar forumda buna benzer bir baslık vardı galiba fakat ben tam anlayamamıstım brn 1mbit sınırsız baglantı kullanıyorum bu ayın basından beri sorunsuz 100 ile indirirken bugun 40-50 yi gecmedi sorun hatlardan sanmıstım ama gecen ayın sonunda da benzerini yasamıstım eylül ayına girdikten bikaç gün sonra tekrar düzelmişti tam olarak sorun ne olabilir

TTNET bu aralar ... nasıl söylesem :) Parçalanıyor sanki :mellow:

Bizim arkadaş 3 aydır 59 ödüyor 2 senedir hiç ödememiş 59. Hep 20-30 öderdik diyor.

Geçen beraber denedik sadece internette dolaşma ile 1 günde 300 mb'dan biraz fazla kota geçti.

Bazen ttnet müşteri hizmetlerini arayıp karşıma çıkan kadına içimi boşaltasım geliyor ama :dribble: neyse.

TTNET bu aralar ... nasıl söylesem :) Parçalanıyor sanki :mellow:

Bizim arkadaş 3 aydır 59 ödüyor 2 senedir hiç ödememiş 59. Hep 20-30 öderdik diyor.

Geçen beraber denedik sadece internette dolaşma ile 1 günde 300 mb'dan biraz fazla kota geçti.

Bazen ttnet müşteri hizmetlerini arayıp karşıma çıkan kadına içimi boşaltasım geliyor ama :dribble: neyse.

Aradığımızda da altyapı çalışmaları var diyor.Gerçekten bende eminim artık alt yapı çalışmaları sıkıca devam ediyor.Alt yapı çalışması olduğundan olabilir.

TTnet ve alt yapı çalışması.Bizde yedik.Kışın çalışma yapmamnın delilik olduğunu ttnette biliyor.heleki bu günlerde hiç çalışma yapılamayacağı belli.İzmirdeyim.2 mbit sınırsız hattım var ama indirme hızım 4 günden beri 120 yi geçmedi.En sonunda dün sabah aradım ttneti ağzımı bozdum.kimle konuştuysam demediğim laf etmediğim küfür kalmadı.sonuç : netin hala aynı.artı mahkemeye vericez diyolar.aman çokda umrumda gidip versinler.

Yani kısacası biz bu netle yaşamaya mahkumuz.Nedeni ise plansız yapılaşma plansız altyazpı çalışmaları.Ünide mühendislere uygulamalı eğitim verilirse bu gün daha başka olurdu ama malesef derslerde tarih ve beden gibi alakasız dersler var.yani değişim ve bu net hızın dan kurtulabilmememiz için Ya savaş çıkıp şehirler yeniden kurulmalı yada altyazpıyı yıkıp tamamen tünelleşmeye geçilmeli.

100 mbit neti böyle giderse torunlarımız YENİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ'n de görecek.

benimde çok yavaş internetim. 1 mbit sınırsız kullanıyorum. 2 gün hiç internete girmeme rağmen kotamda yüksek. şu geçen 12 günde. normalde 10 günde 1.2 falandı seyri kota durumumun. hayırlısı dedik seçeneklerin arasındaki en iyisi dedik yine kaldık bakalım

Aslında şikayet edilecek bir yer var.Cumhurbaşkanlığına bunu yollamak lazım.Oranın planlama ve araştırma teşkilatı var.topluca mail atarsak bizi ciddiye alıp konuyla tam olarak ilgileneceklerdir.ama en azından 150-200 kişinin destek çıkması lazım.

Aradığımızda da altyapı çalışmaları var diyor.Gerçekten bende eminim artık alt yapı çalışmaları sıkıca devam ediyor.Alt yapı çalışması olduğundan olabilir.

O alt yapı çalışmaları varya :) yıllardır devam ediyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...