Jump to content

Müzik Değerlendirme Programı Arıyorum.

Recommended Posts

Arkadaşlar 7000 tanelik bir müzik arşivim var. Aynı şarkılardan çok var. İyi kötü daha dinlemediğim ve gruplamadığım birçok şarkım var. Benim yapmak istediğim şu. Winamp, media player veya benzeri bir program ile dinlediğim şarkılara nasıl puan verebilirim. Örneğim sevdiğim şarkıya 1 sevmediğime 0 vermek istiyorum. Sonra da tüm 0 ları silme istiyorum. Müzikler çok olduğu için dinlerlken kötü şarkılar da geliyor. Bazen evde dinlerken hoş olmuyor. :) Bunu engellemek için dinleyip, puan verip kötü olanların hepsini birden silmek istiyorum. Bunu yapabileceğim bir program ya da eklenti var mı ? Sadece bu işi yapması yeter fazla özellik aramıyorum. Birçok pis şarkı var. Arkadaşlardan müzik alıyorum 100 tane aralarında 5-10 tane güzel çıkıyor diğerleri hiç hoş şarkılar değil. Tek tek dinleyim sil deyip çok zamanımı harcadım. Sonunda aklıma bu yöntem geldi. Böyle bişey mümkünse nasıl yapabilirim ? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Sitede arama yaptım ama bulamadım böyle bir program :)

Düzeltme: Eklenti yaptım

Kardeş Tüm şarkıLarı winamp Listesine atarsın oradan istediğin şarkının üzerine sağ tıkLarsın açıLan pencerenin en alttaki butonuna tıkLayarak değerLendirme yapabiLirsin DeğerLendirdiğin parÇaLar YereL Ortam Diye bir BaşLık var orada topLanıyor. SAygılar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...