Jump to content

Cs - 1.6 Server Bulamıyor Yardımm !

devil_0610

Recommended Posts

arkadaşlar cs 1.6yı online olarak oynamak istediğimde serverleri tek tek kendim yazıyorum yani server bölümüne gelip server ekle deyip ip numarasını yazıyorum ancak öyle oynayabiliyorum başka pclere baktığımda bu böyle değil

2vlpo2o.jpg

burda tüm online ip leri göstermesi lazım değilmi ? yeniliyorum ama hiç bişey bulamıyo

28jl8n9.jpg

buda yenileme yaptıktan sonra "could not contact master game server to retrieve server list" diyo tabi anlamına bakmak hiç aklıma gelmedi :D

bi sorum daha olacak; server ekle dediğimizde ip numaralarını falan nereye kaydediyo o dosyayı bulsamda ipleri oraya toptan yazsam olmazmı.

buda olmazsa bana server paketi bulabilirmisiniz bende bitane var onunla idare ediyom çift tıklıyorum kur diyom biyerlere kuruyo csye girince 20 ye yakın server oluşuyo bunun gibi bişey yani

tek tek uğraşılmazki kardeşim anaaa.. neyse yardımlarınızı bekliyorum

Arkadasım aratmana rağmen hala 1 tane bile server çıkmıyorsa ya bilgisayarın kısıtlıyor ( Yazının Sonuna Bak) Yada senın Cs de hatrı değer bir sorun var.

* Eset ve benzeri antivirüs programlarının ağ uzerındekı izin ve yetkılerı kaldırması gıbı

c.s 1.6 no steam ı indir

Evet sanırım son cagre deneyıpte yapamadıysa nonsteam ındırmek hatta benım gecen hafta paylasıtıgım lınkıde sana sunabılırım.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=107390&st=0&p=593914entry593914[/CODE]

[/font][/size][/color][/b]

Evet sanırım son cagre deneyıpte yapamadıysa nonsteam ındırmek hatta benım gecen hafta paylasıtıgım lınkıde sana sunabılırım.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=107390&st=0&p=593914entry593914[/CODE]

[/font][/size][/color][/b]

kota problemim var abim sürekli netten radio dinlediği için kotayı dolduruyo.arkadaşlar herşey için sağolun umarım cevap sayısı artar

cs1.mygamearea.net

cs2.mygamearea.net

''

''

''

''

''

''

''

cs45.mygamearea.net

cs1.oyuntech.com

cs2.oyuntech.com

''

''

''

''

''

''

''

cs1.senoyna.net

cs2.senoyna.net

''

''

''

''

''

''

''

cs20.senoyna.net

bu serverlar iyidir arkadaşım.

Arkadaşlar Onu bunu indirle olacak iş değil Online oynamak istiyorsanız Patch kurmanız gerekir yoksa online oynayamazsınız... ben patch v23 tavsiye ederim...

Kısmen bu sorunu bende yasıyorum bazı serverleri favorilerime ekleyemiyorum ama cogunu eklersin Patch kur v23 problemin cozulecektir... nerden kurayım dersen senin için upload ederim bi msj atman yeterli ve gereklidir

serverbrowser adlı dosyaya yuklenıyor c/program files / valve /platform/config klasoru ıcınde

buraya girdim o dosyayı not defteriyle açtım ilginç ilginç yazılar çıktı beceremedim. server listesi kabarık olanlar; bana serverbrowser adlı dosyayı gönderebilirmisiniz. kendiminkiyle değiştirecemde :D

Arkadasım senin sorunun çözüldümü bilgilendirir misin lütfen

abicim ilgilendiğin için teşekkürler. uzun süre bakamadım tabi cwpta yazamadım kusura bakma.verdiğin patchı kurdum ama yinede sorunum çözülmedi

• 2 hafta sonra ...
Xifre indir dene.

En güzeli Xfiredir şaşmam.

ve cs yi xf da oynamiştim.

Cod4 üde hala xf sayesinde oynuyorum.

Ayrica Online cod4 oynayan arkadaşlar varmi ? :download1:

OYNUORUM DA BU ARALAR BIRAKTIM AMA COD2 YE DEVAM EDİORUM ABİMELRİN 2 TANE SERVERI VAR Bİ ARA COD4 DEDE AÇTILAR BELKİ BİLİRSİN ADI : -=]THT[=-ANATOLİA İDİYDİ AMA ŞU AN COD2 DELER

-=]THT[=-RİFLE VE -=]THT[=-ANATOLİA DİE ADLARI.)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...