Jump to content

Sınıfıma Projeksiyon Cihazı

corlulu

Recommended Posts

sınıfımda kullanmak üzere projeksiyon cihazı almak istiyorum.

önerilerinizi ve neren bulacağımı söylerseniz sevinirim.

(istanbulbilişim demeyin stoklarında ucuz olan hiçbir şey yok.4 ürün için tel açtım stoklarında olmadığını söylediler başka ürünlere yönlendirmeye çalıştılar.yani kandırmaya ve müşteri çekmeye yönelik bir uygulamaları var.)

arkadaşım malum velilerden para toplayacağım.ekonomik krizde var.bu yüzden ekonomik bir model olan LG DS325 DLP 2500ANS 800*600 Projeksiyon cihazını sınıfıma almayı düşünüyorum.ansilümen gücü hoşuma gittiği ce fiyatı cazip olduğu için bu ürünü seçtim.

ben de öğretmenim,okulun 1 cihazı var sadece.1000 kişilik 1 okul 1 tane cihazımız var :) markası benq idi...

şunu söyleyeyim ucuz etin yahnisi hiç güzel olmaz...

gerekirse mebe git, topladığın parayı söyle ve biraz destek çıkmalarını iste...

selamlar

mem den kdv muafiyet belgesi almak için bindereden su getirdim.ucuz etin yahnisi gzl olmaz ama velilerimle yaptığım toplantıda projeksiyon ve diğer ihtiyaçları onların karşılamasını benimde sınıfa bilgisayar almamı teklif ettim.ancak o şekilde velilerim projeksiyon için para vermeyi kabul etti.ve kendime datron marka bir laptopun siparişini verdim 811 tl.birde muhakkak 3-4 veli hiç para vermeyecek , 4-5 veli de taksitlerin hepsini vermeyecek.buradanda bana ek yük olarak 300 tl en azından gelecek bu durumda ben nasıl kaliteli bir projeksiyon cihazı alayım ?

hocam :) yukarıda bir sayı verdim :D dikkatini çekti inşaallah. 1000 kişilik okulda 1 adet cihaz var demiştim...

velilerin destek olması iyi,sadece 3-5 ay sonra bu cihaz sorun çıkarında velilere laf anlatamayabileceğinizi ifade etmek istedim. zira anlayışsız olabiliyorlar !

ama niyet hayr, akibet de hayr olacaktır ! Allah emeklerinizi zayi etmesin !

selamlar

bende aynı konuyu araştırıyorum.fakat sitenin birisini gezerken tepegöz cihazı ve lcd monitör birleşimi bir projeksiyon projesi gözüme çarptı. bende onu deneyeceğim. 150 tlye bir monitör siparişi verdim. projeyi tamamlarsam burada sonucu açıklarım. inşallah başarılı olurum. bilgi olması için yazdım. hemde maliyeti düşük.

bende aynı konuyu araştırıyorum.fakat sitenin birisini gezerken tepegöz cihazı ve lcd monitör birleşimi bir projeksiyon projesi gözüme çarptı. bende onu deneyeceğim. 150 tlye bir monitör siparişi verdim. projeyi tamamlarsam burada sonucu açıklarım. inşallah başarılı olurum. bilgi olması için yazdım. hemde maliyeti düşük.

bence hiç uğraşma ben uğraştım yenisinden pahalıya geliyor.

beni dinlersen ikinci el al bi tane kullan git

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...