Jump to content

Orjinal Xp

relmas
 Share

Recommended Posts

• 1 yıl yıl...

Arkadaş çok saol, ve tüm tnctr ekibine teşekkürler :). Xp kullanmayalı çok oldu ama evdeki diğer Pc ye format lazım ve xp den yukarı kaldırmaz PC :D.
Ne zaman böyle bir site bulsam 3-5 ay içerisinde ya kapanıyor yada adminler siteye girmez oluyor; ama sizi istikrarlı gördüm ve hiçbir site paylaşımında hata görmedim :D ( ve Diğer arkadaşlara bir uyarı: Çoğu sitede (özellikle crackleme sitelerinde) bazı kötü niyetli insanlar diyelim, Crack-Cracklenmiş Program adı altında çeşitli virüsler paylaşıyorlar ve bunlar PC nizi çok pis dağıtıyor :S . Yani söylemek istediğim 1-2 konu açmış tecrübesiz üyelerin paylaşımlarından uzak durun ;) . Örn. ben Paylaşım yapmaktan bişey anlamam o yüzden teşekkürümü edip geçerim :D . ve son bir soru:Ben Win7 de açıp arayüzüne bakıyım dedim ,çünkü hatalıysa bir daha indiricem, Program çalışmayı sonlandırdı diyor. benim tahminim win7'ye uyumlu değil (cracklemek için mutlaka uyumlu değildir ama çalıştırmak açısından :D ) bi merakımı giderirseniz sevinirim :) .

[quote name='ofccc' date='30 July 2011 - 18:28 ' timestamp='1312050528' post='1054524']
Arkadaş çok saol, ve tüm tnctr ekibine teşekkürler :). Xp kullanmayalı çok oldu ama evdeki diğer Pc ye format lazım ve xp den yukarı kaldırmaz PC :D.
Ne zaman böyle bir site bulsam 3-5 ay içerisinde ya kapanıyor yada adminler siteye girmez oluyor; ama sizi istikrarlı gördüm ve hiçbir site paylaşımında hata görmedim :D ( ve Diğer arkadaşlara bir uyarı: Çoğu sitede (özellikle crackleme sitelerinde) bazı kötü niyetli insanlar diyelim, Crack-Cracklenmiş Program adı altında çeşitli virüsler paylaşıyorlar ve bunlar PC nizi çok pis dağıtıyor :S . Yani söylemek istediğim 1-2 konu açmış tecrübesiz üyelerin paylaşımlarından uzak durun ;) . Örn. ben Paylaşım yapmaktan bişey anlamam o yüzden teşekkürümü edip geçerim :D . ve son bir soru:Ben Win7 de açıp arayüzüne bakıyım dedim ,çünkü hatalıysa bir daha indiricem, Program çalışmayı sonlandırdı diyor. benim tahminim win7'ye uyumlu değil (cracklemek için mutlaka uyumlu değildir ama çalıştırmak açısından :D ) bi merakımı giderirseniz sevinirim :) .
[/quote]

düşünceleriniz için sağolun tnctr ailesine hoş geldiniz. tnctr adminleri sorunlara anında cevap verirler emin olun. biz kullanıcılarda elimizden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyoruz.

program win 7 de çalışmaz. ayrıca kısa süre içinde tüm windows serisi için bu uygulamanın üst versiyonuınu yayınlamayı düşünüyorum. saygılar

Hoşbulduk ve hızlı desteğinize şüphe yok :) win8 çıkınca crackle birlikte paylaşmanızı dört gözle bekliyorum :D . Çok sorumuş olucam ama 22 ağustos sonrası Tnctr kapanmaz dimi :S veya nolur bi bilginiz varmı çok pis tırsıyorum, çünkü en güzel oyunlar programlar vs. 22 ağustos sonrası çıkıyor??

22 ağustos hakkında pek bilgim yok malesef. ancak bildiğim kadarıyla internet profil paketleri halinde sunulacak ve internet kısıtlaması kullanıcının seçimine bırakılacak. dolayısıyla herşey yine bize bağlı.

Şu an Çok ama çok acil yardıma ihtiyacım var :S . Az Önce PC ye format attım (2 PC var şu an her türlü desteğinizi alabilirim) DriverPack Solution 11 den driver ları yüklemeden önce, D-link AirPlus utility yi yükledim ve PC yi yeniden başlattığımda ......exe giriş noktası bulunamadı diye hatalar veriyor:WSCLRDS.exe,airpluscfg.exe, ve DriverPack s. 11 i yüklemeye başladım driverları yüklerken Logo testinden geçemedimi öle bişey diyor. Son söylediğim önemli değil ancak ilk söylediğim exe li sorunlar beni tedirgin ediyor şu sıcakta bir de PC için terliyorum :S
Birde anarşig'in paylaştığı sonuçta symantec WS.Reputation.1 bulmuş, bu Trojen olarakta, Anti-virüs'ün hatası olarakta biliniyor? Eğer Trojen se (bu sitede hiç bir şekilde böyle bir olaya rastlamadım) daha crack yapmamıştım ondan kaynaklanması zor ve Windows Xp yi de burdan kurdum: http://www.tnctr.com/topic/164202-windows-xp-sp3-pro-haziran-guncel-her-ay-guncel/

Not:Şu an Gerçekten tırsıyorum acil bi yardım :S

Edited by ofccc

virustotal de bulunan WS.Reputation.1

[b]Norton'un sınıflandırma sistemine göre şüpheli dosyadır. Dosyanın indirildiği yeri, dijital imzasını, oluşturma tarihini vs. göz önüne alarak bu şekilde bir sınıflandırma yapıyor. Yanlış alarm olma ihtimali yüksek yani.[/b]

ayrıca exe giriş noktası hatası için dlink uygulamasını tekrar kur.

Edited by relmas