Jump to content

Klavyenize Kahve Dökün, Yıkayın

emily

Recommended Posts

Elastik Klavye MKB-1014, sıvıdan tozdan etkilenmiyor, kirlendikçe yıkanabiliyor ve esnek özelliği sayesinde kıvrılarak saklanabiliyor, taşınabiliyor. İşte detaylar.

Minton, pek çok kişinin korkulu rüyası olan "klavyeye kahve ya da çay dökme" kazalarına güvenli ve estetik bir çözüm getiriyor. Minton Elastik Klavye MKB-1014, "dökme" kazalarını trajik gelişmelere dönüştürmeden, sistem sorunları ve tamir sıkıntısı yaşatmadan çözüyor. Elastik Klavye, sudan ve tozdan etkilenmiyor. Kirlendiğinde rahatça temizlenebiliyor.

mintonelastikklavyest1.jpg

Dahası da var

Esnek ve portatif özelliğiyle kolaylıkla taşınabiliyor, yer kaplamaması için kıvrılıp saklanabiliyor. Sessizce çalışarak klavye gürültüsünü en aza indiren Minton Elastik Klavye, 6 renk seçeneğiyle (siyah, mavi, pembe, yeşil, turuncu, beyaz) neşeli kullanım ortamı sağlıyor.

Hem USB hem de PS/2 giriş adaptörü bulunan klavye, saklanabilen uzatma kablosuyla da kablo kirliliği oluşmasına engel oluyor. İki yıllık garantisi olan Minton Elastik Klavye MKB-1014, Türkiye'nin önde gelen perakende zincirlerinde satılıyor.

Teknik özellikler

:: Windows98/Me/2000/NT/XP versiyonları ile uyumlu

:: Yıkanabilir ve hijyenik

:: Esnek ve portatif

:: Sudan ve tozdan etkilenmez

:: Sessiz

:: Siyah, mavi, pembe, yeşil, turuncu, beyaz renk seçenekleri

:: USB arabirim; PS/2 giriş adaptörü SD/MMC kart desteği (2GB max)

:: USB uzatma kablosu

:: 2 yıl garantili

Fiyatı: 17,17 YTL

shiftdelete

• 1 ay sonra...
Microsoftun bazı modellerinde sudan ve tozdan etkilenmeme ve yıkanabilme özelliği bulunmakta ama elastiklik kabiliyeti güzel bir düşünce olmuş. Hoş şu sıralar sanal klavyerler revaçta :D

neee? yani su üstüne yazı yazmak gibimi ? şu konu ve detayları biraz açılsa !

neee? yani su üstüne yazı yazmak gibimi ? şu konu ve detayları biraz açılsa !

Yok bu daha çok klavyenin üstüne su döküldüğünde felan herhangi bir sorun teşkil etmediğiyle alakalı. Suya yazı yazmak şimdilik uzak bir gelecek.

Hmmm.ben sandım ki mouse pet gibi bişi .üzerinde sadece klavye resmi var ve klavyeyi kullandığın gibi kullanıyorsun .ve işlem devam ediyor. 20 yıl önce İSKAMBİL KAĞIDI ile aynı ebat ve kalınlıkta calculator görmüş ve hayret etmiştim. dediğim neden olmasın hatta olmayan yani monitordan masaya yansıyan sanal bir klavye. !!! Buluşların kaynağı zaten sadece hayaletmek değilmidir

Yok bu daha çok klavyenin üstüne su döküldüğünde felan herhangi bir sorun teşkil etmediğiyle alakalı. Suya yazı yazmak şimdilik uzak bir gelecek.

suya yazı yazıldı be abicim geçmişte kaldı o :D ayrıca doğrudur microsoft un bazı modelleri yıkanabiliyor en azından elektronik aksamını çıkardıktan sonra...

suya yazı yazıldı be abicim geçmişte kaldı o :) ayrıca doğrudur microsoft un bazı modelleri yıkanabiliyor en azından elektronik aksamını çıkardıktan sonra...

Ben 3 yıl ebru döktüm onu biliyomda zaten A tech in klavyesinide ben cif ve fırça ile yıkayıp elektrik süpürgesi ile çekiyorum .Hayatta Felaket gıcık olurum pasaklı klavyeye .(Tüylerim tiken tiken oldu !IĞYYY) :)

Hmmm.ben sandım ki mouse pet gibi bişi .üzerinde sadece klavye resmi var ve klavyeyi kullandığın gibi kullanıyorsun .ve işlem devam ediyor. 20 yıl önce İSKAMBİL KAĞIDI ile aynı ebat ve kalınlıkta calculator görmüş ve hayret etmiştim. dediğim neden olmasın hatta olmayan yani monitordan masaya yansıyan sanal bir klavye. !!! Buluşların kaynağı zaten sadece hayaletmek değilmidir

ztn var ya masa üzeline kızıl bi lazerle klavye resmi tarzı bişi var tuşların üzerine parmagın geldiğinde direk o harfi yazıyo :D

benim klawyemde yıkanıyor :D içindeki bütün aksamı söktükten sonrra banyoda bigüzel fırçalıyorum (saolsun kardeşim üstüne kahve döküp bide iice kuruyup yapışması için saç kurutma makinesiyle kuruttuktan sonra mecbur kalıyor insan) :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...