Jump to content

Böyle Bir Xp Arıyorum Ama Bulamıyorum :((

misirin52

Recommended Posts

Arkadaşlar ben sade seven bir insanım forudma böyle bir xp aradım fakat bulamadım bulduklarımda reklamlı çıktı format atarken kendi ismimizi vs yazamıyorum istediğim xp böyle olmasını istiyorum pekte fazla isteiğim yok

• XP Service Pack 3 olacak
  • Orjinal Olacak
  • İkonların tamamı Vista olacak
  • Son güncellemeler yüklü olacak

Böyle XP olmasını çok istedim o kadar forumda modifiye xp anlatımlarını okudum beceremedim gönüllü arkadaş varsa yapabilirmi aylardır arıyorum bulamadım yapan olursa bu ramazan ayından benden çok dua alacak. teşekkürler

arkadaşım istedin şey aslında cok basit benim 3 saatimi alır ama sen en fazla 1 haftanı. neden oturup kendin yapmıyorsun madem sade seven birisin.

bende hic anlamıyordum bi zamanlar ama, kötü dost insanı mal sahibi yapar diye bi söz var bilirmisin ve bende o gün yapmaya karar verdim ve şimdi istedim gibi yapıyorum bu forumda bunların hepsi anlatılmiş ve anlatılmayada devam ediliyor

arkadaşım istedin şey aslında cok basit benim 3 saatimi alır ama sen en fazla 1 haftanı. neden oturup kendin yapmıyorsun madem sade seven birisin.

bende hic anlamıyordum bi zamanlar ama, kötü dost insanı mal sahibi yapar diye bi söz var bilirmisin ve bende o gün yapmaya karar verdim ve şimdi istedim gibi yapıyorum bu forumda bunların hepsi anlatılmiş ve anlatılmayada devam ediliyor

nLite kurdum tüm denilenleri yaptım beceremiyorum. Bende XP SP3 var bari nasıl Vista ikonları gömülür onu aradım çıkmadı ben hazırcı bir insan değilim yanlış anlamayım bilgisayarımda nlite var kurdum ama defalarca yapamadım

olay sadece nLite ie bitmiyor önce istedin iconları derleyip toplayacıksın sonra bi cok yolu var onarı editlemek icin ya bu forumda onuda anlattılar hemde defalarca neden aramak yerine hemen konu acılıyor bilmem

şuraya bi bak istersen

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=79080

burası tüm modifiyelerin tek başlı

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=101877

olay sadece nLite ie bitmiyor önce istedin iconları derleyip toplayacıksın sonra bi cok yolu var onarı editlemek icin ya bu forumda onuda anlattılar hemde defalarca neden aramak yerine hemen konu acılıyor bilmem

şuraya bi bak istersen

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=79080

burası tüm modifiyelerin tek başlı

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=101877

Ben yapılmış Modifiye XP için aradım yapılacak için değil.

Ben yapılmış Modifiye XP için aradım yapılacak için değil.

o zaman reklamlı olanları kulanacıksın. bir xp yapmış olsan o zaman anlardın o reklamın nekadar senin icin değerli oldunu.

ben burada istek üzerine yapıyorum ama şu ana kadar hic paylamadım. inan etmeyide düşünmüyorum

o zaman reklamlı olanları kulanacıksın. bir xp yapmış olsan o zaman anlardın o reklamın nekadar senin icin değerli oldunu.

ben burada istek üzerine yapıyorum ama şu ana kadar hic paylamadım. inan etmeyide düşünmüyorum

en aşırı reklamlardan söz ediyorum c ye giriyorum bu dosyalar gizlidir yazıyor oraya bile reklam sığdırmış o kadarada gerek yok reklama karşı değilim tamam reklam olsun ama format atarken örneğin. C-Document And Settings-Murat yazarsa o zaman kullanmam çünkü benim adım Murat değil anladın ? Anlatmak istediğim bu reklama karşı değilim

en aşırı reklamlardan söz ediyorum c ye giriyorum bu dosyalar gizlidir yazıyor oraya bile reklam sığdırmış o kadarada gerek yok reklama karşı değilim tamam reklam olsun ama format atarken örneğin. C-Document And Settings-Murat yazarsa o zaman kullanmam çünkü benim adım Murat değil anladın ? Anlatmak istediğim bu reklama karşı değilim

o zaman sende onu değiştir indirmiş oldun xp cdsni bi dosyaya kopyala ve I386 klasörünün icinde bulunqan WINNT.SIF dosyasını nod defteriyle ac ve istedin gibi düzenle sonra kaydet ve cık okadar basit

o zaman sende onu değiştir indirmiş oldun xp cdsni bi dosyaya kopyala ve I386 klasörünün icinde bulunqan WINNT.SIF dosyasını nod defteriyle ac ve istedin gibi düzenle sonra kaydet ve cık okadar basit

Bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkürler. Bende artık çabalayacağım bu orjinal ve son güncellemeleride istemiyorum vista ikonlarını gömsem yeter benim için

@barboyhakan ve @graphix

Çok teşekkür ederim @graphix senin yolladığın link tam hayallarime göre gerçekten Allah razı olsun ben bunu nasıl görmemişim o kadar arama yaptım. :S

@barboyhakan ;

Yolladığınız linktelide çok güzel ancak Vista biçimi sevmediğim için indiremeyeceğim. Sizede çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için =)

@aylavyu ;

Son aylardaki güncellemeler olsa yeter :D)

orjinali microsoft satıyor tnctr değil. oynanmamıs diyorsan arattırsan daha kolay bulursun. site de bir tane oynanmamıs xp vardı onu kur sonra ikonlar nasıl vista ikonu yapılır onu arastır 2 aşamada da olsa halletmiş olursun.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...