Jump to content

Msn Hatası 8007000e ?

Recommended Posts

Kardeş bi sorum oLacakta sana.

Nickin yazıLı oLduğu Yerdeki yazıyı RenkLendirdin mi yani BiçimLendirme Bunu msn de ki Biçim KodLarı iLe mi yapTın.

Eğer ki cevabın hayır Msn de ki BiçimLendirme KodLarını Kullanmadım ise msn adresin bir daha açılmaz yeni bir adres açman gerekecek Kişilerimi nereden bulacam diyorsan da e-postaya giriş yapıp KİŞİLER e girerek oradan listendeki kişileri buLabilirsin

Kardeş bi sorum oLacakta sana.

Nickin yazıLı oLduğu Yerdeki yazıyı RenkLendirdin mi yani BiçimLendirme Bunu msn de ki Biçim KodLarı iLe mi yapTın.

Eğer ki cevabın hayır Msn de ki BiçimLendirme KodLarını Kullanmadım ise msn adresin bir daha açılmaz yeni bir adres açman gerekecek Kişilerimi nereden bulacam diyorsan da e-postaya giriş yapıp KİŞİLER e girerek oradan listendeki kişileri buLabilirsin

herhangi bir renklendirme yapmadım..

Peki Başka bir bilgisayarda msn adresini açabiliyor musun ? Yoksa diğer bilgisayarlarda da aynı hatayı veriyor mu ?

başka bilgisayarlarda yada online mes. dan açabiliorm. sorun pc de önceki güne kdr eski sürüm kullanıyordum o açılıyordu yeni sürüm msn hata veriyor.

Bende o konuya değinecektim eğer ki başka yerde sorun oLmuyorsa msn programını sil onun yerine yeni versiyonunu yükle

Bu hataya benzer hata bnm de başıma geldi başka bilgisayarlarda açılıyor ama kendi bilgisayarımda açamıyordum yeni versiyon yükledim sorun halloldu

Bende o konuya değinecektim eğer ki başka yerde sorun oLmuyorsa msn programını sil onun yerine yeni versiyonunu yükle

Bu hataya benzer hata bnm de başıma geldi başka bilgisayarlarda açılıyor ama kendi bilgisayarımda açamıyordum yeni versiyon yükledim sorun halloldu

yeni versiyonu hata veriyo...

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...