Jump to content

Win7 Orjinal Msdn Bootda Vista Logosu çıkıyor.!

matrax-38

Recommended Posts

Arkadaşlar yardım edin bu siteden msdn türkçe sürümünü indirdim md5 sha değerleri aynen tutuyor ama resmen oynanmış gibi boot ekranı hem ingilizce hemde windows 7 değil vista kurulum ekranı görünüyor ama daemon toolsla kurduğumda herşey normal ama dvdden kurarken dediğim gibi vista ekranı çıkıyor orjinalmi değilmi anlayamadım.Yardım edin lütfen şu partlardan indirmiştim;

tr7x86_tnctr[1].com_eScape.part01

resim ekleyebilirmisin arkadaşım bak kuruluma geçtiginde bir tuşa basına gelene kadar ingilizce orda vista çubugu geçiyor çogunda yok sen kurdun pci açılırken vista bood ekran çubuguylamı açılıyor yok normal win7 boad ekranla açılıyorsa saglam ona göre ayrıntı yaz

Dvdden yükleme için bir tışa basın dediği zaman basıyorum sonra vista kayan çubuk görünüyor çok saçma değilmi engilizce win7de böyle bişe olmuyordu .

yok kardeşim korkma saglam o birşey degil çogunluk böyle sen kurulumdan sonra açılış ekranına bak boad kurulumda genelligle öyle

Saolun arkadaşlar aydınlattığınız için ama vista boot ekranı görünmesi ne kadar saçma bir durum bu bir bug galiba yoksa microsoft bilerek yapmaz böyle saçma bişeyi valla ne yalan söliim windows 7den soğdum sanki dvd oynanmış gibi geliyor içime dert oldu dayanamicam birde başka bi yerden indirecem :good:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...