Jump to content

Nfs Shift Crack Oyunu Açıyor Ama Durduruyor Oyunu

KemalALKIN

Recommended Posts

Need For Speed Shift'te grafik sorunu ve oyundan atma problemi yaşayan arkadaşlar aşağıda verdiğim linkteki dosyayı indirdikten sonra, belgelerimin içinde duran NFS Shift adlı klasörün içinde bulunan "graphicsconfig" adlı dosyayı, indirdiğiniz rar dosyasının içindekiyle değiştirin(crack yapar gibi) Oyunda crackten yana problem yaşayanlardan biri olduğum için uzun uzun araştırdım ve bu dosyayı buldum Sonucunda da hiçbir problem yaşamamaktayım Oyundan hem atıyor hemde aşırı takılıyordu, bu dosyayı değiştirdikten sonra bütün problemler çözüldü. Grafik kalitesi biraz düşük ayarlanıyor, isterseniz kendinize göre ayarlayıp deneyin, eğer yine aynı sorunlarla karşılaşırsanız, yine verdiğim linkteki dosyayı eskisiyle değiştirirsiniz.

Please register to see this content.

sifresi : www.tnctr.com

Need For Speed Shift'te grafik sorunu ve oyundan atma problemi yaşayan arkadaşlar aşağıda verdiğim linkteki dosyayı indirdikten sonra, belgelerimin içinde duran NFS Shift adlı klasörün içinde bulunan "graphicsconfig" adlı dosyayı, indirdiğiniz rar dosyasının içindekiyle değiştirin(crack yapar gibi) Oyunda crackten yana problem yaşayanlardan biri olduğum için uzun uzun araştırdım ve bu dosyayı buldum Sonucunda da hiçbir problem yaşamamaktayım Oyundan hem atıyor hemde aşırı takılıyordu, bu dosyayı değiştirdikten sonra bütün problemler çözüldü. Grafik kalitesi biraz düşük ayarlanıyor, isterseniz kendinize göre ayarlayıp deneyin, eğer yine aynı sorunlarla karşılaşırsanız, yine verdiğim linkteki dosyayı eskisiyle değiştirirsiniz.

çok sağol işe yaradı

rar dosyası silinmiş sanırım tekrar upload ederseniz sevinirim

teşekkürler

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

arkadaslar bende Asus F3Eseries laptop var fifa 2010 unu sorunsuz oynuyorum nfs shift i yukledım dılı secıyorum dha sonra oyun ıcınden bır yazı gelıyor ardından mavı ekran gelıyor hanı bılgısayar cokunce gelen ekran sonra bılgısayar bastan baslıyor acaba bu sorunu nasıl cozebılırım lutfen yardım edın

ekran2ea6.jpg bu ekrana gıbı yazı cıkıyor ve bılgısayar bastan baslıyor yardım edın ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...