Jump to content

Donanım Yükleme

ultraslan9191

Recommended Posts

öncelikle nanakartın modelini yaz ver biz sana bulalım drver anakart üzerind eyaziyor yok zor iş diyorsanız netten cpu z indir kur çaliştir mainboard tıkla ve ordan model yanında yaziyor ver bzie yeterlidir

cpu

http://www.cpuid.com/download/cpuz/cpuz_152_setup.exe

KardeşXP Perfect SP3 kullanıyorsun sanırsam bende aynı sistemi kullanıyorum orada yüklemek istediğin donanım senin bilgisayarın DRİVER CD si olacak onun içinde tamamı var eger ki o CD sende mevcut değiLse FORMAT atmış oldugun CD içerisinde mevcuttur.

Yükleme yap iLERİ iLERİ DERSİN ondan sonra YÜKLÜ oLan DOSYLARDAN YÜKLEMEK istiyorum seçeneğini tıklarsın o Otomatik olarak bilgisayarında o dosyaya erişip yüklemeyi tamamLıyor.

Umarım yardımcı oLabiLmişimdir.

KardeşXP Perfect SP3 kullanıyorsun sanırsam bende aynı sistemi kullanıyorum orada yüklemek istediğin donanım senin bilgisayarın DRİVER CD si olacak onun içinde tamamı var eger ki o CD sende mevcut değiLse FORMAT atmış oldugun CD içerisinde mevcuttur.

Yükleme yap iLERİ iLERİ DERSİN ondan sonra YÜKLÜ oLan DOSYLARDAN YÜKLEMEK istiyorum seçeneğini tıklarsın o Otomatik olarak bilgisayarında o dosyaya erişip yüklemeyi tamamLıyor.

Umarım yardımcı oLabiLmişimdir.

yaptım ama bulamadı diğer masaüstünde hepsini kuruyordu bu laptobun donanımlarını bulamadı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...