Jump to content

Öss Çalışmaları..

czshow

Recommended Posts

Beyler Bildiğiniz Üzere Türkiye'de ÖSS Denen İllet Bir Sınav Var Gerçi Bu Sene Saçma Bir Eskiye Dönüş Yaparak 2'li Sisteme Geçildi.. 8. Sınıfta Kendimizi Sıkarak Kazandığımız Anadolu Lise'sininde Bir Anlamı Kalmadı.. Neyse Olan Oldu Boyun Eğip İlerisine Bakıcaz.. Bu Sene Sınava Girecek Olan Arkadaşlara Başarılar Diliyorum..

Bu Sınav Yüzünden İnternetimi Kapattırdım.. Dersane Parasının Belli Bir Miktarını Cebimden Verdim... İnşallah Sonumuz Hayırlı Olacak...

Sanırım Bu Sene Açacağım Nadir Konulardan Biride Bu... Sınava Girmeyenler İçin Saçma Gelebilir...

Bende aynı 12 deyim.Benim ekstradan stajyerlikde yapıyorum.Ben bilgisayardan kopamam.Haftasonları göz gezdiririm.Şimdi ise bana buldukları yerde benim bölümümden fazla kişi varmış.Piyango bana vurdu.Beni çıkardılar.Şimdi yeni bir yer ayarlayacaklarmış benim okul.

Bu seneye kadar ÖSS ye hazırlanıyorduk.Kafa yapımız planlarımız hep öyleydi.Ama bizi deneme tahtası gibi kullanıyolar.Bunu sylemedikçe bizide kullanmayada devam edecekler;

"Bizde İnsanız!".

Walla Beyler Ben Geçen Sene Bitirdim Ve Çok Pişmanım Adam Akkılı Çalışın Sonuçta Sadece 1 Yıl Çalışacaksınız. Arkadaşımız İyiki de İnterneti Kapatmiş. Ben Okula Adam Gibi Gitmedim Pişmanım. Ama En Azından Şuan Bi Mesleğim Var Ve Onda Devam Ediyorum. Ama Yinede En İyisi En Güzeli Okumak Herkese Başarılar Dilerim

• 4 hafta sonra ...

Bu Sene Hazırlanan Arkadaşlarıma İnterneti Kapatmayı Öneririm Benim Evde İnternet Yok Şuanda, Bu Yüzden Eve Gitmek İstemiyorum Okuldan Direk Dershaneye Gidiyorum Buda Dersler Açısından Bayağı Yararlı Bir Çalışma Oluyor.. Ayrıca Bu Sene Bazı Anadolu Liseleri Sınava Girmiyor Örneğin Kabataş Şansımızı İyi Değerlendirelim..

ben de sınava hazırlanıyorum internetim şimdilik var ama bi süre sonra kapatmayı planlıyorum interneti kapatmadan önce ne kadar öss ile ilgili eğitim seti videolar kitaplar varsa indirdim yaklaşık 50 GB lık öss arşivim oldu artık internetsiz de yapabilirim :)

Bilgisayarda O Çalışma Ortamını Yakalayacağını Sanmıyorum Şahsen Ben Odaklanamıyorum Sürekli Bilgisayarı Kurcalıyorum Elim Mause'ye Gidiyor..

haklısın ama internet olmayınca kurcalamak da bi yere kadar mecburen ders çalışcan bi de bu işi zevkli hale getirdinmi tamamdır mesela mat1 den üslü sayılara çalışıyorum aynı konudan 2-3 tane farklı kaynak var farklı farklı hocalar aynı konuyu anlatıyor dolayısıyla anlamamak imkansız mesela sınıf ortamında hocam anlamadım bi daha anlatırmısın diyemez her insan ama pcde sar geri baştan anlatsın bu hocayı beğenmedinmi başka hoca başka kaynak var... yeterki çalışmayı iste

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...