Jump to content

Klasör Düzenleri

ASEV13

Recommended Posts

Pc de mevcut bulunan tüm Klaör simgelerine küçük görünümlü resim ayarlıyorum her klasör için ayrı ayrı içeriği her ne ise ona uygun bulduğum resimler format attığım zaman bu görümler bozuluyor ve her seferinde yeniden düzenlemek zorunda kalıyorum. ben şimdi istiyorum herşeyi düzenledikten sonra...ki bu ayarların saklandığı reg kaydı vs. var ise bu reg kaydı ile düzenlemiş olduğum haline tek tıkla dönsün hatta katılımsız cd me de uygulayabileyim.Reg kaydı altında saklanıyor ise acaba hangi dialog altında saklanıyor...

benim bildiğim kadarı ile bir klasörün resmini değiştireceksen o resim klasör içinde olursa ve orayı gösterirsen formattan sonrada klasör resmi sabit kaldığı için değişiklik olmuyor. bende şu ana kadar değişmedi hiç bu şekilde yapıyorum ben

Kardeş öncelikle şunu belirteyim eklemek istediğm resim zaten ayrı ayrı o klasörlerin içerisinde hepsindede ayrı ayrı klasör resmi olarak belirliyorum ama formattan sonra resimler gözükmüyor...format atmazsam zaten o klasörün içerisine ekleme çıkarma gibi değişiklik yapmadığım sürece zaten kalıyor...ama formattan sonra bütün düzenim değişiyor...bunu bu kadar sorun etmemdeki gaye 820 GB lik hardiskteki tüm dosyalarıma ayrı ayrı bu yöntemi uygulamam.

öncelikle Görünüm-Küçük resim olarak görüntülenecek seçmiş olduğum resimlerle

Örn:

rnek.jpg

buda bozulmuş hali

adszuw.jpg

ghostla yedk alıyorsan format atmana gerek yok

kı sanırım ghostu geri alıyorsun

bu durumda klsor duzenınde bı bozulma olmamasılazım

Kardeş ben düzenden sonra ayarların nerede saklaandığını soruyorum ghostla felan alakası yok(reg kayıtı altında saklanıyormu)veyada şöyle söyleyim bu düzenleri reg kayıtları ile kendim düzenleyebilirmiyim.eğer düzenleye bilirsem kodları paylaşabilirmiyiz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...