Jump to content

Lenovo G550 Laptop Format Atamıyorum!

emre_yucel51

Recommended Posts

arkadaşlar lenovo g550 laptop var format atıcağım....ilk mavi ekrandan sonra pc reset atıyor tam 39 dk lık bölüme geçerken ram hatası gibi mavi ekran hatası veriyor...sata ile ilgili birşey ama tam bilmiyorumm...lütfen bu perfect cd ler var driverleri içinde onu tavsiye etmeyin...BIOS la alakalı birşey... onu bilmiyorum bana bir yardımcı olurmusunuz...

teşekkürler....emeğinize sağlık!!!!!!!!

bendede lenovo var aynı sorunu yaşadım ama çare buldum gördüğün olay ram hatası değil bios işlendiği zaman vista ya göre işlenmiş xp kurduğunda kabul etmiyor çoğunu.

çare şu benimde denemediğim sistem kalmadı en son burdan indirdiğin moonlight xp sp3 bayram hediyesi diye yayınlanan xp indirdim kkurdum sorun bitti çok şükür sende bir indir kur düzelir sanırım.

tabiki donanımında bir sorun yoksa.

• 4 ay sonra...
dostum onun tek çözümünü ben sana söleyim çok basit ...yapacağın tek şey biosa gir orda sata mode:=ahcı mode var ona gel entere bas onu ıde mode yap kaydet çık ondan sonrada windowsu rahatlıkla kurabilirsin...

Haklısın bende aynısnı yapmıstım

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
dostum onun tek çözümünü ben sana söleyim çok basit ...yapacağın tek şey biosa gir orda sata mode:=ahcı mode var ona gel entere bas onu ıde mode yap kaydet çık ondan sonrada windowsu rahatlıkla kurabilirsin...

çoook sağol kardeş yaa vallahi ne kadar çook teşekkür etsem azdır yemin ediyorum anahtar kelime sendeymiş :) 3 saattir araştırıyorum dünyalarca yazı var ama işte 2 cümleyle benim olayı çözdün çoook sağol :):good::clapping::D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...