Jump to content

Padişah Tuğraları V1.0

relmas

Recommended Posts

Osmanlı Padişahlarına ait tuğralar ve bu tuğraların kelime dizilimlerini inceleyebilirsiniz.

Kurulum gerektirmez, tıkla-çalıştır mantığıyla yazılmıştır.Programın kullanımı ve dağıtımı tamamen serbest olup hiçbir ticari çıkar kaygısı yoktur.Güle güle kullanın.

http://hotfile.com/dl/86469285/328c379/Padisah_Tugralari_v.1.0.exe.html[/CODE]

tugra.jpg

• 2 hafta sonra ...
çok güzel saol ,fakat win 7 altında çalışmıyor sanırım

win 7 de deneme şansım yok o yüzden bişey diyemiyecem. büyük olasılıkla çalışacaktır ancak denemedim win7 kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. saygılar

• 1 yıl yıl...

[quote name='nezcafe' date='02 Aralık 2010 - 16:07 ' timestamp='1291306640' post='920361']
sanırım katılımsız, o yüzden katılımsız bölümünde paylaşsa idin daha doğru olurmuş tabi program katılımsızsa ;)
[/quote]

program katılımsız değil kurulumsuz.

denemeden yorum yapmayın

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak bu olsa gerek;)

[quote name='dövücü' date='02 Aralık 2010 - 18:26 ' timestamp='1291314986' post='920430']
w7 de çalışmıyor..
[/quote]

üst postlarda da belirtmiştim win 7 de deneme şansım olmadığı için bilemiyorum ama doğrudur çalışmayabilir. ancak yakında programın 2. sürümünü yayınlayacam. daha görsel olacak ayrıca vista ve win 7 desteğide sağlanacak. 

[quote name='relmas' date='02 Aralık 2010 - 18:22 ' timestamp='1291314726' post='920429']
program katılımsız değil kurulumsuz.

denemeden yorum yapmayın

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak bu olsa gerek;)
[/quote]

okuyup ta anlamadan yorum yapmak bu olsa gerek ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...