Jump to content

N85 Format Sonrası

odaben

Recommended Posts

N85 telefona wrilesten bişeyler yükledim uyumlu olmayanlardan kaynaklanan sorunlar vardı telefon açılmıyor açıldığında donuyordu içindeki resimler kayboldu data kablosundan pc yemi attı dedim pc de yok telefonda yok baktım uğraşamıcam 3 defa iki türlü format attım ne varsa sildi lakin carousel ile 4 tane daha değişik bişey var içinde açılışta onları silememiş içindeki ne varsa silmiş yedeklememiştimde şimdi bu telefon nasıl düzelecek bilgisi olan varmı bu konuda yada telefonda ki sorun donanımsalmı ?

her zaman teknolojinin nimetlerinden faydalanmak gerekiyorda bu nokia işi bozdu heralde 6600 telefonum 6630 danda 6500 danda n85 dende iyiydi banamısın demiyordu bu telde bişi var bu arada 3 g hakkında bişeyler söyle bari 3 g edgeden bağlanıyor ve oldukca yavaş ve parazit sesi çıkartıyor buna ne dicen dumanla haberleşmi :)

3g'yi daha doğrusu karşımdakini görerek konuşmayı sevmiyorum.telefonun msnden bir farkı olmalı diye düşünüyorum.benim şu anki telefonum radyolu bir sony ericsson.yani telefonumda sadece radyo olmasını istedim başka bir özellik istemedim.

zevk meselesi elbette birşey diyemem ama her yeni çıkana heveslenmemek gerekiyor sanırım..yani çevrendeki insanlardan (akrabaların sevdiklerin vs) yoğun bir talep olmadıkça kullanma derim

teknoloji,gerçekten bir "ihtiyaç" sonucunda edinilmeli

sadelikte hayat vardır..en uzun yaşayan insanlar da dağ köylüleridir :)

sadelikte hayat vardır..en uzun yaşayan insanlar da dağ köylüleridir

tamamen katılıyorum ''Köylü Milletin Efendisidir.(M.Kemal Atatürk)''

garantisi varsa nokia servisine gönder dostum yoksada aralardaki telefonculara değil nokia servisine ******ür

sağlam bişey yemişsin belli

dağ köyünde de olsam teknolojiyi isterim ben siteye 6 aydır giremiyorum neler kaçırdığımı kara kara düşünüyorum 3g telefondaki için değil 3g conect modem vodofone nin 5gb lık olanını aldım edgeden bağlanıyor çok yavaş ve parazit sesi çıkartmakta hani telefon gelirken kolonlardan ses çıkar aynı öyle 3g çoğu yerde hala yokmuş satarken öyle demiyorlar...

Asıl mesele şu andaki n85 wlanı laptopdan iyi çekerken normal telefon vazifesini yapamamakta içindeki resimler uçmakta formattan sonra bile tam kendine gelememekte bu arada ilim çindede olsa gidiniz ,bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum,bir hadis daha vardı yarım olabilir çağınızdaki silahlar ile sizde savaşın (dikkat bi casus uçağımız bile yok uçak gemisinden çoktan geçtik nükleer santraldende) bilmem anlatabildimmi o dağ köylüleri şehirdeki ovaları görselerdi dağ köylerinden çekilirlerdi herşey temiz hava değil ya..saygılar

• 4 hafta sonra ...

bu telefon hakkında araştırma yaptım alanın elinde patlıyormuş o yüzden benden sonrakilerde almasın güncelliyordu kendini 132 mb iyi dedim bakalım ne olacak tam son safhaya geldi net bağlantısını düşürtüyor güncelleme bile yapamadım genelinde n85 lerin sorun çıkardığı aşikarmış hiç kurcalamamak servisine göndermek lazım alacak olanlar almasın sorunu olanların teknik servisi aramalarına gerek yok onların diyeceği garanti belgeniz ile servise gönderin yazılımsal bir sorun .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...