Jump to content

Win7 Edu Uzantılı Maillere 29.99 $ Ama...

CentilBoy

Recommended Posts

http://www.win741.com/[/CODE]

Bu adreste edu uzantılı maillere win7 29.99$ ama ben naaptıysam alamadım. Türkiyedeki üniversiteleri mi desteklemiyor acaba.

Bilenler bilgi paylaşırlarsa sevinirim.

Bu arada Microsoft sana sesleniyorum 150$'a vereceğine 50$ ona 50$ officeye alsan ikisine de lisans almazsam ne olayım. Sürümden kazanırsın işte.

daha iyisini söyleyim okullara office hariç tüm microsoft ürünü bedava olabiliyor bu durum nasıl oluyor hemen acıklayım MSDNAA isimli bir yapı var google.com dan aratırırsanız bölümünüz (üni için) yetkilileri eğer abone oldu ise ücretsiz olarak tüm microsoft ürünlerini (office hariç) kullanabiliyorsunuz. okulunuz bölümüne sorunuz bu durumu.

+ olarka tüm öğrencilere dreamspark ile bir cok ms ürünü hediye (Tabi lise ve üzeri) (windows 7 yok ama server 2008 ve server 2003 var ki onlar maşallah taş gibi ben seviyorum. hatta server 2008 ayarlamaları yapılşınca workstation oluyor ve o hali ile vistadan %25 %30 hızlı.

ayrıca windows vista home premium 30 tl (gittigidiyor.com da) ugrade yanlış hatırlaıyorsam 59$ daha lansman yapılmadan önce de hata 99 tl gördüm win 7 lisans (aslında windows vista onlar da win 7 ücretsiz upgradeli oldugundan win 7 de gitsin.)

burda da win 7 - 100 tl

Please register to see this content.

office için ben sahsen openofficeyi seviyorum dosya tabanlı veritabanı gerektiğinde access yerine sqlite kullanıyorum.

daha iyisini söyleyim okullara office hariç tüm microsoft ürünü bedava olabiliyor bu durum nasıl oluyor hemen acıklayım MSDNAA isimli bir yapı var google.com dan aratırırsanız bölümünüz (üni için) yetkilileri eğer abone oldu ise ücretsiz olarak tüm microsoft ürünlerini (office hariç) kullanabiliyorsunuz. okulunuz bölümüne sorunuz bu durumu.

+ olarka tüm öğrencilere dreamspark ile bir cok ms ürünü hediye (Tabi lise ve üzeri) (windows 7 yok ama server 2008 ve server 2003 var ki onlar maşallah taş gibi ben seviyorum. hatta server 2008 ayarlamaları yapılşınca workstation oluyor ve o hali ile vistadan %25 %30 hızlı.

ayrıca windows vista home premium 30 tl (gittigidiyor.com da) ugrade yanlış hatırlaıyorsam 59$ daha lansman yapılmadan önce de hata 99 tl gördüm win 7 lisans (aslında windows vista onlar da win 7 ücretsiz upgradeli oldugundan win 7 de gitsin.)

burda da win 7 - 100 tl

office için ben sahsen openofficeyi seviyorum dosya tabanlı veritabanı gerektiğinde access yerine sqlite kullanıyorum.

2010 word excell tamamen/reklamlı ücretsiz olacak zaten.

Bu gittigidiyorda satılan cdsiz lisanslara güvenmiyorum ben. Microsftun sitesinde online satışta bile 199$ olan yeni çıkmış bir şeyi nasıl 50-60$a satarlar. Bu işin aslı astarını bilen varmı acaba?

Değerli müşterimiz,

Microsoft ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ürün henüz Türkiye'de satışa sunulmamıştır. Türkiye'de satışa sunulması ile ilgili henüz açıklanmış bir tarih bulunmamaktadır.

Ürünlerin hangi ülkelerde satışa sunulacağı ülkedeki pazar payı, o ürünle ilgili arz talep dengesinin göz önünde bulundurulması ve pazarlama prosedürlerine bağlı olarak değişmektedir.

Belirtmiş olduğunuz ürün ve kampanyanın Türkiye geçerli olması ile ilgili talebiniz alınıp ilgili birimlere iletilmiştir. Ürünlerin Türkiyede satışa sunulması durumunda bu bilgi Microsoft Türkiye web sayfasında duyurulacaktır.

Gelişmeleri aşağıda bağlantısı verilmiş olan Microsoft Türkiye web sayfasından takip edebilirsiniz.

Sorularınıza her zaman açık olduğumuzu belirtir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

Microsoft'tan gelen konuyla ilgili mail. Bana boşa umutlanmayın maili gibi geldi...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...