Jump to content

Satılık Pic Programlama Cihazları

candemiruzun

Recommended Posts

herkese selamlar:

PIC PROGRAMLAYICI

grnt0279.jpg

isteyenlere resimdeki pic programlayıcı yapıp adresine gönderilir.

programlayıcı hemen hemen tüm pic serisini programlayabilir.hiç bir sorun çıkmayacaktır.

kolaylık olması açısından zif soket kullanılmıştır.

bilgisayarın seri portunu kullnarak hızlı bir şekilde programlama yapılabilir.

cihazın yanında seri port kablosu ve yazılım cd si gönderilecektir.

almak isteyenler özel mesajdan irtibat kuarabilir.

Cihaz Fiyatı:40 TL dir.(Pazarlık yapılabilir smile.gif )

pic entegrelere yazılım atmak için kullanılır yani programlayıcıdır elektronıkle ugrasanların işine yarar bu alet bızım hoca meslek lısesınde yapıyodu bılgısayara baglayıp entegrelerı programlıyodu degişik bi dili oluyo programlayınca hersey bakınca çivi yazısı gıbı oluyodu garip bişeydi:)

Kart okuyucu gibi bişi :rolleyes:

Bilgisayarın biosunuda yazan bi alet silinirse.

usb'den çalışanı var diyorlar elektro marketlerd 50tl

3 tane transistörle nasıl program atıyo bu alet? Benim gördüklerimde bi düzine entegre yada tek pic var.

benim bildiğim kadarıyla örneğin led ışıkları ile hazırlanmış kayan yazı tabelalarına yazı girmek için efekt vermek için kullnıyor benim bir akraban böyle bir programı kendi yazıp tam 150 liraya satmıştı :rolleyes: Eğer ilgilenen arkadaşlar varsa fiyat çok ucuz benden söylemesi...

benim bildiğim kadarıyla örneğin led ışıkları ile hazırlanmış kayan yazı tabelalarına yazı girmek için efekt vermek için kullnıyor benim bir akraban böyle bir programı kendi yazıp tam 150 liraya satmıştı :warning: Eğer ilgilenen arkadaşlar varsa fiyat çok ucuz benden söylemesi...

Kart okuyucu gibi bişi :rolleyes:

Bilgisayarın biosunuda yazan bi alet silinirse.

usb'den çalışanı var diyorlar elektro marketlerd 50tl

3 tane transistörle nasıl program atıyo bu alet? Benim gördüklerimde bi düzine entegre yada tek pic var.

kardeş iyi güzel diyorsun da bu el yapımı bişeydir bence 40 lira ya iyi veriyor bu aleti arkadaş el emeği göz nuru denen bişey var bende yapmıştım oradan biliyorum bizim hoca kendisi yapıyordu 100 tl den veriyordu kendisi :warning:

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...