Jump to content

Operada Mobese Izleme Sorunu

fatih7998

Recommended Posts

Arkadaşlar opera 10 kullanıyorum hoşumada gidiyor fakat mobese kameralarını bir türlü izleyemiyorum (eklenti içeriği yazıyor ve şöyle mesaj veriyor "Bu mms://ibb-media.ibb.gov.tr/BayrampasaYildirim?WMBitrate=70k içeriğini görüntülemek için bir eklentisine ihtiyacınız var."  diyor ve beni "

http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/default.mspx" bu adrese yönlendiriyor medi player 11 kurulu zaten ben burada hangisini kullanacağım bilmiyorum.

9ir3es.jpg

bu dosyayı indirin operayı kapatın içindeki 2 dosyayı da kurun bir de öyle deneyin. olmazsa opera türkiye formu var orada arastırma yapabilirsiniz kolay gelsin ...

alternatif:

Please register to see this content.

bu dosyayı indirin operayı kapatın içindeki 2 dosyayı da kurun bir de öyle deneyin. olmazsa opera türkiye formu var orada arastırma yapabilirsiniz kolay gelsin ...

alternatif:

ya sana zahmet olacak ama "4shared.com" adresine yükleyebilirmisin bu dosyayı.! ben diğerlerinden yanıt alamadım

ya sana zahmet olacak ama "4shared.com" adresine yükleyebilirmisin bu dosyayı.! ben diğerlerinden yanıt alamadım

buyur kardeş:

ayrıca deposit filese a girince free tıkla sonra saniye çıkacak onu bekle download edersin... ;)

buyur kardeş:

ayrıca deposit filese a girince free tıkla sonra saniye çıkacak onu bekle download edersin... ;)

ya bunlarda olmadı. opera türkiye formunda daha önce araştırdım fakat orada'da konu hakkında bilgi yok nette baya bi araştırdım maalesef bu konu hakkında bilgi yok sadece şu anda tnctr'de var baya bir araştırma yaptım fakat yok.

fatih7998 kardeş problemini çözebildinmi. Operayla izlemen şartmı bu arada firefox video izleme konusunda operadan çok çok daha iyidir. Operayla 2 video açarsın işlemci tavana vurur. Firefoxda ram kullanımı biraz artar ama oda pc yi pek kasmaz ayrıcada izlerken takılmaz.

kardeş bende bugün opera yükledim senin verdiğin linke tıklatınca media player açılıyor ve bağlanıyor. daha önce verdiğim linkteki pluginler yüklü ve bazı js dosyaları var onları da paylasıyım.

şimdi hacı ben bu dosyadaki js dosyalarını C:\Program Files\Opera içine bırak sonra operayı aç ctr+f12 yap gelişmiş içerik java script seçenekleri aç ve aşagıdan bu soyayı göster. dünkü verdiğim pluginleride C:\Program Files\Opera\program\plugins içine yükle sonra operayı kapat aç yeniden girmeyi dene. bişey soracak ona bi daha göstermeyi işaretle evet de. açılacaktır :clapping:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...