Jump to content

Biri Adsl

frekaze

Recommended Posts

S.a Arkadaşlarım ben 2001 yılından beri ttnet kullanıcısıyım arkadaşım koçnet in "biri adsl" geç dedi ama ben lapin gibi atlamadan bir araştırma yaptım ve şu madde ne oluyor dikkatimi çekti açıklarmısın acaba

Kampanya dahilinde verilen modemler Koç.net’e ait olup, taahhüt süresi dolduktan sonra abonelik sona erdiğinde 3 hafta içerisinde Koç.net’e aynen iade edilecektir. İade edilmediği takdirde 150-TL modem bedeli tahsil edilecektir.

Eğer Konu yanlış yere açıldıysa mod arkadaşımdan rica edip doğru yere taşıya bilirmi

Bulunduğunuz bölgede Qicknet(fiber internet + telefonsuz internet) hizmeti olup olmadığını kontrol ediniz.Quicknet şuan yeni uygulamaya geçti.Türkiye'nin birçok ilinde bir çok bölgede pilot bölge uygulaması başlattı.yani yakın zamanda heryere ulaşacak gibiler.eğer bölgenizde Quicknet hizmeti mevcutsa şanslısınız demektir.şuan mevcut Quicknet bağlantı hızı 10 mbps dir.yakın zamanda bunu 100 mbps ye çıkarmak için çalışmalar yaptıkları da bilinmektedir.benim bulunduğum semtte şu anda kazı çalışmaları yapılıyor ve yer altına fiber hatlar döşeniyor.çok yakında o şanslı kişilerden biri olucam.bulunduğunuz bölgede Quicknet yoksa da çok fazla araştırıp düşünmenize gerek yok bence.TTNET,SMİLE,BİRİ v.s gibi hizmet sağlayıcıların birbirinden hiçbir farkı yok bence..

arkadas dogru diyor ama kablo net hem heryerde yok hemde hala sorunları tam olarak halledilemedi ben kafemde kullanıyorum ama hala sorunlu !

Kablonette alternatif bir hizmet.Ama benim bahsettiğim Quicknet.yani fiber internet.ayrıca telefon hizmetine gerek yok Quicknet hizmeti için.yani telefonsuz da abone olabiliyorsun.telefon hattından bağımsız bir hizmet.Quicknet Hizmet sağlayıcısı da Superonline dir....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...