Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar 2 ay kadar önce SMF forum kurmak istedimm. Gerekli herşeyi hazırladım. İsim aldım alan aldım herşey hazır. Forumu kurdum ve 1 ay kadar kullandım. Daha sonra hostingten kaynaklanan birkaç nedenden dolayı siteyi sildim. Linux hostingim vardı ve windows a çevirdim. Şimdi yeniden kurmaya çalışıyorum birkaç hata alıyorum. www.sitem.com şeklinde yazıp girdiğimde sitenin anasayfası değil plesk panel geliyor. www.sitem.com/index.php yazdığımda sitemin anasayfasını görebiliyorum. Siteyi kurduktan sonra dilini tükçe yapmak için dilseçeneklerinden türkçeyi yüklüyorum siteye erişim kesiliyor. Bazen giriyor onda da hiçbir karakter gözükmüyor. sadece resimler ve temanın genel görünümü çıkıyor karşıma. Herşeyi denedim ama olmadı. Genel olarak sitelerde aradım ama nedenini bulamadım. SMF kurulumu bilen ve sonrasındaki sorunları çözmemde yardımcı olabilecek birisi var mı ? Sitenin yönetici şifresini, ftp şifresini, plesk panel şifremi ve gerekebilecek şer türlü bilgiyi verebilirim. İyi niyetli olan bir aykadaşımız yardımcı olursa çok mutlu olurum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...