Jump to content

Windows Live Messenger 2009 14.0.8089.726 Addon

Cukulata76
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar paketi güncelledim T13 te sorun çözülmüştür farkına varmam biras zaman aldı t13 te kurulumun

çalışmamasının sevebi ise Winxp sp3 son çıkan cd de yapılan bazı değişikler halbuki winxp sp2 sonradan entegre edilmiş sp3 lü cd lerde sorun yoktu ve birkaç yenilik daha ekledim burdan okuyup indirebilirsini

Windows Live Messenger 2009 Addon Ve Eklentiler <<<<<<<<<<<

Edited by fullcontrol

• 2 ay sonra...

dostum kendim yapmak istediğimde t13 de kuruluyor fakat windows açıldığında sadece telefonla görüşme olarak yükleniyor.

sp3+wmp11+ie7+dotnef2+wlm9 olarak bir iso kalıbım var sanalda denediğimde kuruluyor fakat açıldığında

sadece

bu şekilde geliyor tıkladığımda çalışmıyor.yardımcı olabilirmisiniz.

resim_984927034.JPG

içindeki kodlar

[General]
builddate=
description=
language=İngilizce (A.B.D.)
title=Windows Live
version=14.0.8089.0726
website=

[EditFile]
I386\SVCPACK.INF,SetupHotfixesToRun,AddProgram
[AddProgram]
msnfullkurulum.exe[/CODE]

verdiğim kod ise

[CODE]WLSetup-all.exe /q /NOToolbarCEIP /NOhomepage /Nolaunch /nosearch /AppSelect:Messenger[/CODE]

gerçek makinadada sonuç aynı az önce iki makinada denedim

EDİT:Kimseden cevap yok bende nlite ile kurulumdan sonra çalıştır parametresi ile kurduyorum ve bu sırada ses kartının sürücüsü yüklenmiş olduğu için de 38 program 4 şarkı sonra yüklenmiş oluyor.neden bu kadar uzun dersenizde önce dotnef 3,5 sonrada gta ıv ve nfs oyunları ile günlük kullanılan bazı proları ekledim.tamamı katılımsız fakat bazı hatalardan dolayı addon olarak hep sorun çıkardılar bende addonların içeriğini çalıştır özelliği ile kullanıp bu yola başvurdum...

Edited by orhanmanco

• 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Arkadaşım devamlı çalışmıyor diyorsun ama ben defalarca cd hazırladım ve devamlı kuruyor.

Bence senin cd yada başka ADDON larla bu çakışma yada sorun yaratır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Buda başkasından bir alıntı yazıdır;

13üncü dakikada da kuruluyor ve düzgün çalışıyor yani benim yaptığım cdde sadece modifiyeli msn 2009 kuruluyor ekstralara bişey diyemem

ayrıntısına inecek olursam msn ve windows live communication platformu kurduruyorum(bunlar şart biliyorsunuz) bide crt var ama onu kurdurmuyoum onun yerine 13üncü dakikada msn kurulumundan önce visual c++ 2005 ve 2008 i kurduruyorum(amacım bütün sisteme CRT 2005 ve 2008 in kurulması) ve windows installer 4.5 var kısaca bunları daha önce kurduruyorum

yani yanlızca msn 2009 kesinlikle kuruluyor ve düzgün çalışıyor

windows installer 4.5 in kurulmasına gerek olmayabilir msn için onu da cdye eklemiştim --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar boşverin bunu çalışmıyorlardı zaten ben çok denedim.Link içinde uğraşmayın.

arkadaşlar boşverin bunu çalışmıyorlardı zaten ben çok denedim.Link içinde uğraşmayın.

Sen yapamıor olabilirsin fullcontrol arkadaşımızınkini denedinmi eminmisin.Ya addon olması ilaki şartmı sonuçda 13 dk olayı var herşeyi addon yüklemek boşa geçen zaman cd demode oluor programlar eskidi için cd imajı oluşdturmadan içine programlar klasoru yada eksta klasoru oluştur at katılımsız programalrı daha sağlıklı yada ultra isıo power iso kullan ;)

Edited by lll_tnt_lll

• 3 ay sonra...