Jump to content

Nano Giysi - 2.nesil

Mertgrkm

Recommended Posts

566105685241646crysis2-nanosuit2.jpg

Crysis 2'nin duyurulmasından uzun bir süre sonra nihayet haberler gelmeye başladı. Nano Suit Crysis 2 ile gelişiyor ve değişiyor.

Hala geliştirme ve yapım aşamasında olan Crysis 2 oyununa ait savaş elbisesi Nanosuit 2 karşınızda...

Crytek'in dünya genelinde yüzbinlerce hayranı bulunan oyunu Crysis'in 2. verisyonu, Crysis 2, yolda. Hala geliştirme aşamasındaki Crysis 2 ile alakalı bugün bir video yayınlandı. Videoda, oyunda kullanılacak yeni nesil savaş elbisesi Nanosuit 2, oyunun hayranlarına kendini gösteriyor. Nano Giysi artık EMP bombalarına karşı dayanıklı, giysinin gücü %32 daha fazla,,yapay zeka konusunda artık daha kapsamlı ve daha bir sürü yeni özelliğe sahip..

506b999cc8.jpg2145dd5924.jpg

af2ace9921.jpg

NanoSuit2 yi tanıtan videolar::

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>">
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

CryEngine3 ün yeni tanıtım videosu::

kaynak: Derlenmiştir

oldukça igrenç robot gibi oluyor insan

Ne olmasını bekliyorsunuzki bu giysi savaşmak için üretilmiş sonuçta,, savaşta insan vücudunun en ufak yeri darbe aldımı kan kaybından ölünüyor.. 

Sanki  gerçekmiş gibi konuştum haa :download1:

Daha birinci oyunu bitirmeden ikinci yola çıktı desenize :download1: Ya ilk çıktığı günlerde indirdim bir türlü bir bölümü geçemedim kaldı :download1: Pek beceremedim ben de bıraktım oynamayı. Çıksın 2. sürüm ilk hafta içerisinde bitirecem inşallah :download1::D Oyun teknolojisinin altyapısı oldukça gelişti. Artık en küçük oyunlar bile kaliteli çıkarken Crytek in oyun motorunun gücünü tahmin etmek bile zorlaşıyor. İnşallah en kısa zamanda oyuncularla buluşur.

:download1: tuvaletimiz geldi zaman napcaz :download1:

Bunu hep düşünmüşümdür,, oyunlarda karakterlerin hiç mi bir ailesi annesi babası kardeşi bişeyi olmaz,, hiç mi uykusu gelmez bunların hiç mi tuvalet yapmazlar,, hiç yemekte yemezler :download1:  anca savaşırlar.. Gerçi CryEngine oyun motoru artık bunları aştı,, bizim eleman olmasa da savaşılan elemanlar sigara içiyor, özel ihtiyacını gideriyor, balık tutuyor,, ıslık çala çala yürüyor,, sahilde yatıyor,, esniyor geriniyor,, ve daha bir sürü şey.. 

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...