Jump to content

Banner Yardım

Recommended Posts

tesekkur ederim.üstad şuanki banner bu

Please register to see this content.

su sekilde solda Tarım Gonulluleri yazcak ve yazının ustunde daha kucuk punto ile T@rim Bilgi Servisi yazacak. gonulluluk uzerine calisan bir organizasyon.kalp bugday vs gibi kucuk resimlerde olursa sevinirim logonun sag tarafi tamamen bos olacak oraya reklam bannerleri ekliycegim.

vektorler buldum sadce Tarım Gönüllüleri üstunede T@rim Bilgi Servisi yazarsanız daha kucuk puntoda yeterli oalcak.arkayda acik renk font olursa memnun olurum.bannerin sag tarafi bos kalacak reklam alani oalrak kulalacangim.

birde bu gifi logoda uygun bir yerde gezdirrebilirseniz memnun olurum.

900x 170 boyutlarında yapıp bu logo ve yazıyı orada ssag kısıma alabilirseniz memnun olurum. T@rim Bilgi Servisi seklind e fıstık yesili oalrak yazarsanız eski bannerdeki font gibi yaparsanız memnun olurum.TARIM GÖNÜLLÜLERİ YAZISIDA fıstık yeişili ve aynı fontta yapabilirseniz guzel olacak.bu yazılar logo resminin yanında olursa daha guzel duracaktır sanırım.

ftpdeki dosyalar bunlar .ama kurarken install dosyasıda vardı diye hatırlıyorum netopsiyon.com da nsn news modulu diye baslik acarsaniz paylasan olabilir. amanav isimli uye paylasmis sonrada paylasimi durdurmustu .

kardeş öncelelikle yardımcı oldğun için teşekkürler ama rapid veya başka bir upload sitesine upload etme imkanın varmı aktin varsa eğer saygılarımla :rofl:

bu sekilde sag tarafi reklam alani olarak kullanacagim orayı bosta bırkabılırsınız. arka fonla aynı renkte olsa yeterli.

soldaki yazılar T@rim Bilgi Servisi TARIM GÖNÜLLÜLERİ YAZısını su eski bannerdeki font ve renkte yparsaniz yeterli olacaktir benim icin .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...