Jump to content

Windows 7'de Klasörleri Fare İle Sürükleme Sorunu

SevdakaR

Recommended Posts

Arkadaşlar,

Windows 7'de, örneğin film klasörü içinde A, B, C adında 3 film var. Windows XP'de olduğu gibi A klasörünü B ve C klasörülerinin arasına fare ile sürükleyemiyorum. Sistem hep ada göre sıralama vs. şeklinde otomatik sıralama yapıyor.

Internette araştırmama rağmen bir çözüm bulamadım. Aranızda bunu çözebilen var mı?

Teşekür ederim.

Demek istediğim,

Windows 7'de klasörlerimi istediğim gibi sıralayamıyorum. Windows otomatik olarak isme, tarihe, boyuta vs. gibi kriterlere göre sıralama yapıyor.

Hani, XP'de varya... Klasör içindeki bir dosyayı istediğimiz yere (aynı klasördeyken) sürükleyip orada kalmasını sağlayabiliyoduk. Ama Win 7'de bu yok galiba...

Demek istediğim,

Windows 7'de klasörlerimi istediğim gibi sıralayamıyorum. Windows otomatik olarak isme, tarihe, boyuta vs. gibi kriterlere göre sıralama yapıyor.

Hani, XP'de varya... Klasör içindeki bir dosyayı istediğimiz yere (aynı klasördeyken) sürükleyip orada kalmasını sağlayabiliyoduk. Ama Win 7'de bu yok galiba...

arkadasin demek istedigi mausla klasoru surukleyi istedigin yere mesela kolasorlerin ortasina koyamamak bir cizgi gelip istediginiz yere konulmasini saglamak olmasi lazim ama yok klasorun ustune atiyor yani icine atiyor

evet bu sorun var win 7 de herkes oyun facebok bilmemne dolastigi icin bunlari gorende yok unutulmus bir ozellik ve de cok pis olmus guncellemelerle duzelmesini bekliyoruz ama hala duzelmemis anlasilan bende bu tur sorunlar yuzunde vistaya dondum zaten sinir bozuyor

haziranda servis pack 1 de duzelmezse hic duzelmez:))

bunun bir cozumunude bulamdim zaten olmazda olsadiydi vista gibi kendinden olurtdu zaten pis bir hata sabirla bekleyecegiz artik

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...