Jump to content

Dark Pack_se7en_edition

Guest _ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

• Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

egemen90

bu kurulmamış sistem içindir.

xp cdnizi bir yere kopyalayın

Proğramı çalıştırın daha Sonra Gözat Butonundan XP'niz Bulunduğu Yeri Gösterip Yükle Butonuna Basın Ve İşlem Tamamlandı Bir Tuşa Basınız Gelene Kadar Dokunmayınız..Bu Kadar...

Daha sonra nlite proğramını açın..

iso oluştur deyin doğrudan yazdır deyin. düşük hızda cd ye yazdırın.

Cd boyutu yetersiz gelirse DVD ye cekin..

Normal şartlarda driverleride ekleyecekseniz cd ye sığmayacaktır..

Kolay gelsin...

Edited by ulas55

SAYIN ULTİMATE ARKADAŞIM Bİ ARKADAŞ TROJEN VİRÜSÜ VAR DEMİŞ GERÇEKTEN DOĞRU.TROJAN.VkHost adında bunda sizin bi hatanız olduğunu ben şahsım adına eninim.temanızı xp cd içine entegre ettim.GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL OLMUŞ EMEĞİNİZE SAĞLIK.BAŞARILARININ VE ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLERİM.SAYGILAR...bu linkten inceleyebilirsiniz...

Please register to see this content.

Edited by TURBO-54

ARKADAŞLAR VİRÜS VERİ TABANLARI YETERSİZ.BİRDE MALWAREBYTES KISACA ANTİMALWARE PROGRAMINI İNDİRİP Bİ TARATIN TAMAMEN ÜCRETSİZ VE ALANINDA EN İYSİDİR...AYRICA TÜRKÇEDİR...

BU LİNKTEN İNDİRELİLİRSİNİZ...KURULUMDAN SONRA PROGRAMI GÜNCELLEMEYİ UNUTMAYIN...

AYRICA ŞUNUDA BELİRTMEK İSTERİM KİMSEYE Bİ KASTIM YOKTUR..BU TÜR ŞEYLER HERZAMAN OLABİLİR....MAKSAT VİRÜS VAR YADA YOK TARTIŞMALARINIDA BÖYLECE ÖNÜNE GEÇMİŞ OLURUM DİYE DÜŞÜNÜYORUM.TNCTR AİLESİNE ÖZELLİKLE ULTİMATE KARDEŞİME SELAM VE SAYGILAR.

Edited by TURBO-54

SAYIN ULTİMATE ARKADAŞIM Bİ ARKADAŞ TROJEN VİRÜSÜ VAR DEMİŞ GERÇEKTEN DOĞRU.TROJAN.VkHost adında bunda sizin bi hatanız olduğunu ben şahsım adına eninim.temanızı xp cd içine entegre ettim.GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL OLMUŞ EMEĞİNİZE SAĞLIK.BAŞARILARININ VE ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLERİM.SAYGILAR...bu linkten inceleyebilirsiniz...

sevgili dostum o trojen bulan arkadaş BluPack_Se7en_Editionda rastlamış avastla tarama yaptırmış ben kaspersky 2010 sürümü esetin sürümleriyle tarama yaptırdım öyle trojen yok

bakın birçok kullanan arkdaş var hangisi sorun yaşamış acaba şimdiye kadar

@&ULTİMATE& kardeşim bide bunları istediğimiz UpDatePack ta kullan bilirmiyiz denedin mi hepsinde yamayı?

Sevgili dostum hfslip ie8 dahil denedim sorun çıkmadı

Nr Nr update pack ie8 li denemedim ie7 li olanını denedim hiçbir sorun çıkmadı

İyide arkadaşım ben tam bu dediğin spyware detactor mudur nedir indirdim kuruyordum eset o dediğin virüsün aynısını bunu kurarken buldu bu ne iştir

Edited by &ULTİMATE&

Dostum çaılışman süper ellerine sağlık

Arkadaşlar hfsliple denedim sorun yok

Gönül rahatlığıyla kullanın

&ULTİMATE& kardeş vallaha çok hızlısın

bu yamanın ne işe yaradığını birde anlayabilsem blue patch di ondan farkı ne sadece 7iso eklemesimi eğere

Sevgili dostum bu xpnin görünümünü değiştirmek için bir tür entegre paketi

bunu xp cdsine entegre edersen bu görünüme ulaşırsın evet 7'iso ve viso tarzı bir paket