Jump to content

Dark Pack_se7en_edition

Guest _ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

@emre

[Components]
;# Ağ #
MSN Explorer
Windows Anında Mesajlaşma [Messenger]
;# Diller #
Türkçe Hariç Bütün Diller Çıktı
;# Işletim Sistemi Seçenekleri #
.NET Framework
Arama Asistanı
El ile Kurulum ve Yükseltme
Güvenlik Merkezi
Masaüstü Temizlik Sihirbazı
Tur
Yardım ve Destek
;# Servisler #
Indeksleme Servisi
Otomatik Güncelleme
;# Uygulamalar #
Internet Oyunları
;# Klasörler #
DOCS
SUPPORT
VALUEADD

@ULTİMATE dostum

Yaptığım tek şey MSDN Windows XP SP3 içinden yukarıdaki bileşenleri çıkardım. Katılımsız yaptım. İnce ayarlarımı yaptım. Ondan sonra Dark Pack entegresini yapıyorum ama böyle oluyor. İnternet Explorer 7 entegre etmem mi gerek acaba ? :D

Evet dostum bu sorun İnternet Explorer 7 yi entegre etmediğin için olabilir.

• Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O zaman ilk emrenin dediğini deneyeyim ben. Eğer olmazsa bana direk entegre olan bir internet explorer 7 lazım. Yani şöyle diyim. HFslip falan kurulum sırasında kuruyor İE7'yi. Bana direk entegre olan İE7 öneriniz varsa bu konu baslıgından alayım. Eğer forumda yoksa ben paylaşımını yapabilirim. Ayrıca microsoftun ie7'sini entegre etmeye çalıştım nlite ile önüme parametreler ile ilgili bişey geldi ama anlamadım ne oldugunu. Ben anlamayınca nLite yapamadı işini :D RVM İntegrator ile entegre ediyorum 13. dakikada kurulum çalışıyor ama katılımsız olmuyor (aynı zamanda benim istediğim değil yani direk entegre edilmemiş)

&ULTİMATE& Yanlış bence Çünkü mantıksız Ne yani bu sistemde İE8 kullanmıyormu Yada benmi yanlış anlıyorum.Bir üstteki yazdığım postu okumalısın bence.

Değerli dostum @bilalozkan7 güncelleme paketi internet explorer7 veya 8 entegre etmemiş

sadece xpden bileşen çıkarmış ve benim paketi entegre etmiş

Başka birşey yapmamış

O zaman ilk emrenin dediğini deneyeyim ben. Eğer olmazsa bana direk entegre olan bir internet explorer 7 lazım. Yani şöyle diyim. HFslip falan kurulum sırasında kuruyor İE7'yi. Bana direk entegre olan İE7 öneriniz varsa bu konu baslıgından alayım. Eğer forumda yoksa ben paylaşımını yapabilirim. Ayrıca microsoftun ie7'sini entegre etmeye çalıştım nlite ile önüme parametreler ile ilgili bişey geldi ama anlamadım ne oldugunu. Ben anlamayınca nLite yapamadı işini :D RVM İntegrator ile entegre ediyorum 13. dakikada kurulum çalışıyor ama katılımsız olmuyor (aynı zamanda benim istediğim değil yani direk entegre edilmemiş)

Hayır hfslip sadece kurulum sırasında IE7 kurmaz direk entegre de eder.

bende sıralamayı aynen uygulayıp ie8 ekledim ama çok sorun verdi mesela ne başlatta ne masa üstünde internetexplorer simgesi yok mp11 de yok.eklememde bi sorun yok çünkü diğer görsel paketlerde bu sorun asla vermiyo .acaba bunu kullanabilmek için xp nin güncel olmasımı lasım bi cevapverseniz sevinirim.

arkadaşlar internet özelliklerinde bitmaplerin çıkmamasını sebebi güncelleme paketlerinin cab içermemeleridir. eskiden n&r güncelleme paketleri vardı. bu paketler i386 içerisine cab ekliyordu. görsel paketteki bazı kaynaklar bu cab ın içine ekleniyordu ve bitmapler gözüküyordu. ama artık hfslip kullanıldığı için bazı bitmapler gözükmüyor.

• 2 ay sonra...
hocam emeğinize saygı gerçekten çok güzel olmuş teşekkürler. bunda değişiklikler yapabilirmiyiz. kurulum ve açılış ekranlarında sadece.

Tabiki yapabilirsin

Konunun linkinde sorun var sanırım start download diyorum fakat indirmiyorum.Elinde olan arkadaş varsa rica etsem çalışmayı upload edebilir mi acaba?Link yenilenirse çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Şimdi baktım

Hiçbir sorun yok indirme yapıyor

Senin pc de bir sorun olabilir

yeniden kurdum sanalda şuan çalışıyor. sadece temayı gostermedi neden bilmiyorum. tema ekli olarak bile gorunmuyor. luna teması etkin. heralde biyerde ben editledim unuttum. inş daha sonra böyle bi sorun yapmaz. winnt.sif dosyasına batry ile ilgili kod yazdılgını duymuştum bilen varmı

usta şimdi sade bi xp düşünüyorum. sanade winntbbu.dl_ ve logonui.exe ve logon.exe leri editlemek istiyorum. şöyle diyebilirmiyiz. senin pakedi winrar ile açıp. içinde bu 3 dosyayı alsak. dll.res yazan dosyaları yada exe.res yazan dosyaları. logonui.ex_ şeklinde i386 ya atsak olurmu denemedim ama bi danışayım dedim. eğer olmaz derseniz.

Please register to see this content.

bu program ile winntbbu.dl_ dosyasını duzenlediğimde logonun yerine başka bi resim koydugumda windows xp yazan logo geliyor. diğerleri çıkıyor ama o logo gitmiyor ordan. bunu nasıl halledebilirim.

birde logonui.exe yi kendim hazırladım bunun adını logonui.ex_ yapıp atsam olurmu ?

Edited by iso_manyak

usta şimdi sade bi xp düşünüyorum. sanade winntbul.dll ve logonui.exe ve logon.exe leri editlemek istiyorum. şöyle diyebilirmiyiz. senin pakedi winrar ile açıp. içinde bu 3 dosyayı alsak. dll.res yazan dosyaları yada exe.res yazan dosyaları. logonui.ex_ şeklinde i386 ya atsak olurmu denemedim ama bi danışayım dedim. eğer olmaz derseniz.

bu program ile winntbued.exe dosyasını duzenlediğimde logonun yerine başka bi resim koydugumda windows xp yazan logo geliyor. diğerleri çıkıyor ama o logo gitmiyor ordan. bunu nasıl halledebilirim.

birde logonui.exe yi kendim hazırladım bunun adını logonui.ex_ yapıp atsam olurmu ?

Paketteki dosyalar .exe veya .dll formatında değil

Onlar res formatındadır

Yani onları çıkarıp direk kullanamassın

Yalnız onları restorator programı yoluyla açıp içindeki resimleri, icoları, veya diolagları artık ne istiyorsan onları çıkarıp

Elinde bulunan xpcdsinin içinde bulunan winntbul.dll, logonui.ex v.s ları artık hangilerini istiyorsan restorator programı yoluyla entegre edebilirsin

logonui.exe dosyasını veya sistem dosyalrını istediğin gibi değiştiremessin

Onu direk logonui.exe formatındada atamassın

Ama makecab yoluyla sıkıştırıp entegre edebilirsin

Edited by &ULTİMATE&