Jump to content

Msdnaa Üyelik ?

sarere

Recommended Posts

Alakası yok istanbul82. MSDNAA ya üye olurken universitedeki bölümler üye oluyor. Haliyle kendi bölümündeki öğrenci sayısı kadar lisans alıyor üniversitedeki bölümler. Bu yüzden bir başka bölümden birine vermesi demek kendi bölümündeki öğrencinin hakkını bir başkasına vermesi demek. Ayrıca bunun için bölüm bütçesinden pay ayrılıyor. İlgili bölümde okuyan A öğrencisine verip B öğrencisine vermemezlik edemez.

Alakası yok istanbul82. MSDNAA ya üye olurken universitedeki bölümler üye oluyor. Haliyle kendi bölümündeki öğrenci sayısı kadar lisans alıyor üniversitedeki bölümler. Bu yüzden bir başka bölümden birine vermesi demek kendi bölümündeki öğrencinin hakkını bir başkasına vermesi demek. Ayrıca bunun için bölüm bütçesinden pay ayrılıyor. İlgili bölümde okuyan A öğrencisine verip B öğrencisine vermemezlik edemez.

sanmıyorum çalıştığım firma türkiyenin en büyük pc firmalarından biri bir sürü pc muhendisi öğrencisi var odtü marmara gibi beleş win7 der hepsi atlardı benimde haberim olurdu zaten win7 i geliştircek bug bulacak çözümleyecek kapasitede başarılı öğrencilere hak tanıyolar taximde ki tanıtımındada bulunmuştum süper zeka öğrenci avındaydılar..

Öğrencilere Bedava Windows 7

Eger okudugunuz univesiteniz MSDN Academic Alliance uyesi ise .edu uzantili mail adresinizle MSDN sayfasindan Windows 7 kopyanizi bedavaya indirebilirsiniz.

Okulunuzun MSDN AA uyesi olup olmadigini bu linkten ogrenebilirsiniz.

http://msdn.microsoft.com/en-us/academic/dd861350.aspx[/CODE]

Ve asagidaki linktende okuldaki hangi bolumun MSDN'le ilgili oldugunu goreceksiniz.

[CODE]http://www.microsoft.com/student/en/us/software/windows-7.aspx[/CODE]

Click here to see if your school is enrolled in MSDN AA yazan yere tiklayip Turkiye'yi secin sonra okudugunuz sehri.

Yani yapacaginiz tek sey Listeden o bolumu bulup(Bu genelde Bilgisayar muh. Bilgisayar bilimleri fak. veya IT department gibi birsey olur), o bolumde ki yetkili kisiye gidip beni MSDN'e uye yap diyeceksiniz.Uye olduktan sonra online olarak Windows kopyanizi indiriyorsunuz.

alıntı..

• 3 ay sonra...

arkadaşlar her bölümden birini görevlendiriyorlar üyeliği dağıtmak için..eğer üniversiteniz ve bölümünüz anlaşmalıysa e-posta adresinizi vererek alabilirsiniz o görevlendirdikleri kişiye..ben de e-posta adresimi verdim hesabı aldım şu an..ama bi sorum var.sanırım bu key'i tek sefer girebiliyomusuz..indirdim ama yüklemedim daha.. :\

arkadaşlar, diğer iletilerde tespitler doğru. Microsoft un anlaşmalı üniversitelerin akademik üyelerine ve belirli öğrencilerine veriliyor. Belirtildiği üzere edu uzantılı mail ile veriliyor bu üyelik. Benim bölüm hesabım direkt olarak msdn den gelen şifre ve kulllanıcı şifresi mail olarak gelmişti. Ben şu an ordan aldığım win7 x64 üzerinden yazıyorum. Çok fazla seçenek var. Valla bu projeyi geliştirenden Allah razı olsun ne diyim :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...