Jump to content

Call Of Duty: Modern Warfare 2 Mp_playlists.ff

win32

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bende multiplayer oynarken mp_playlists.ff yazılamadığı hakkında bir hata veriyor mümkünse bilgisayarında Call Of Duty: Modern Warfare 2 yüklü olan varsa mediafire veya rapidshareye bu dosyayı yükleyebilir mi?

Oyunun yüklü olduğu klasördeki \zone\english\ klasöründe bulunuyor bu "mp_playlists.ff" adındaki dosya.

Hatanı bilmiyorum fakat acaba sen şu anda girebiliyor musun online oyuna girerken hata veriyor demişsinde.Bende Deathm. seçiyorum mesela sonra oda arıyor arıyor yok..

Yok girerken hata değil sunucu listesini bulamıyor dosya ile ilgili hata veriyor sonrada sanırım bu dosya ile ilgili olmazsa yeniden yüklicem.

Teky yaptığım MW 2 yi yüklemek

SKIDROW cracki yapmak

pcmemo arkadaşımızın Multiplayer oynama konusundaki 2. dosyayı indirip oyuna atmak

bunun dışında bir hatam olmadı zaten.

Garip bir durum arkadaşlar, az önce mp_playlist.ff ile ilgili hata veriyordu şimdide sunucu bulamıyorum arıyor tarıyor ama yok :download1: galiba şimdi sorunum çözüldü ama sizinle aynı sorunum var şimdide

Garip bir durum arkadaşlar, az önce mp_playlist.ff ile ilgili hata veriyordu şimdide sunucu bulamıyorum arıyor tarıyor ama yok :download1: galiba şimdi sorunum çözüldü ama sizinle aynı sorunum var şimdide

Please register to see this content.
buyur ardes...

arkadaşlar gerizekalı cd ci eksik atmış şu anda ihtiyacım olan 24 adet .ff uzantılı dosya var arkadaşlar ya direk zone klasörünü ( eksiksiz ise ) yada şimdi yazacağım .ff dosyalarını benim için upload edermisiniz eminim birçok arkadaşın işine yarayacak piyasada eksiksiz bulmak imkansız neredeyse orjinale de ayıracak para olmadığından ! yardımlarınızı bekliyorum

co_hunting.ff

dcburning.ff

deemp.ff

dc_whitehouse.ff

development.ff

development_mp.ff

ending.ff

estate.ff

ez_common_mp.ff

ez_uzi_mp.ff

favela.ff

favela.escape.ff

gulag.ff

invasion.ff

iw4_credits.ff

localized_code_post_gfx_mp.ff

localized_code_pre_gfx_mp.ff

localized_common_mp.ff

localized_ui_mp.ff

mp_afghan.ff

mp_afghan_load.ff

mp_boneyard.ff

mp_boneyard_load.ff

mp_brecourt.ff

• 2 hafta sonra ...
arkadaşlar gerizekalı cd ci eksik atmış şu anda ihtiyacım olan 24 adet .ff uzantılı dosya var arkadaşlar ya direk zone klasörünü ( eksiksiz ise ) yada şimdi yazacağım .ff dosyalarını benim için upload edermisiniz eminim birçok arkadaşın işine yarayacak piyasada eksiksiz bulmak imkansız neredeyse orjinale de ayıracak para olmadığından ! yardımlarınızı bekliyorum

co_hunting.ff

dcburning.ff

deemp.ff

dc_whitehouse.ff

development.ff

development_mp.ff

ending.ff

estate.ff

ez_common_mp.ff

ez_uzi_mp.ff

favela.ff

favela.escape.ff

gulag.ff

invasion.ff

iw4_credits.ff

localized_code_post_gfx_mp.ff

localized_code_pre_gfx_mp.ff

localized_common_mp.ff

localized_ui_mp.ff

mp_afghan.ff

mp_afghan_load.ff

mp_boneyard.ff

mp_boneyard_load.ff

mp_brecourt.ff

bendede bu sorunlar var arıyorum nette bi türlü bulamadım bu dosyaları :(

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

arkadaşlar öncelikle merhaba.benim call of duty 6 ile ilgili bir sorum var.call of duty 6 da denizaltı bölümünden sonraki bölümde hata geliyor ve oyun kapanıyor ne yapmalıyım.hatada gulag.ff bulunamadı diyor.yardımcı olabilir misiniz?

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
BABALAR ŞU .ff uzantılı dosyaları upload edin allah rızası için :S yok yaw cd eskik atmışşş!! lüften hadi be!!

arkadasim cd eksik atarda bu kadami atar tum .ff dosyalarinin toplam boyutu 4.37 GB

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...