Jump to content

Msn'de Sorun YaŞayan Arkadaşlar Buyrun

Recommended Posts

:download1: Msn'de Sorun yasayan arkadaslar

Buyrun Alıntı Link : http://rapidshare.com/files/281390744/WINLIVE_KATILIMSIZ.exe

Lütfen İndirip Kurun Hiç Bi sorun yok

Xp tüm sürümleri , Vista weee Windows7 Hepsinde sorunsuz çalısıor

Buda Çoklu Yama : http://www.tamindir.com/program/10310/Windows_Live_Messenger_icin_Coklu_MSN_Acma_Yamasi_(WLM_Universal_Patch).htm

SAYGILAR ....

Şimdi messenger da sorun yaşayan arkadaşlar demişsiniz de,, messenger da hangi sorunu yaşayan arkadaşlara söylediniz bunu? binbir türlü sorun var şimdi toplasan,, bunlardan hangisi çözüldüki?

Şimdi messenger da sorun yaşayan arkadaşlar demişsiniz de,, messenger da hangi sorunu yaşayan arkadaşlara söylediniz bunu? binbir türlü sorun var şimdi toplasan,, bunlardan hangisi çözüldüki?

Tüm Sorunlar İçin Çözüm

Tüm Sorunlar İçin Çözüm

Kaç sorununu biliyorsun ki ve bunun için ne düzenlemeler yapıldı ben hiçbir açıklama göremedim tüm sorunlar demişsin messengerın kaç sorunu var pekala bunuda söyleyebilirsin şahsen ben bilmiyorum..

Ayrıca tüm sorunlara nasıl bir çare buldun enterasan gerçekten....!!!!!

Kaç sorununu biliyorsun ki ve bunun için ne düzenlemeler yapıldı ben hiçbir açıklama göremedim tüm sorunlar demişsin messengerın kaç sorunu var pekala bunuda söyleyebilirsin şahsen ben bilmiyorum..

Ayrıca tüm sorunlara nasıl bir çare buldun enterasan gerçekten....!!!!!

Arkadasım azda olsa sorunları olanlar için bi çözüm sundum

Yani Bi lokma yedim burnumudan getirme

Sorunu olan kullandıgı sürümü kaldırıp verdigim linkteki sürümü kursun kolay gelsn tmm

SAYGILAR ...

güncelleme istemeyen sorunsuz 9.0 flash belleğimizde taşıyabilceğimiz portable de var mı bildiğin....

cvp verir misin lütfen

Arkadasım verdiğim linki indir

Nerde tasımak istersen tası verdigim sürüm 8.1

istedigin yere ******ür kur ok...

İndiriyor Arkadasım Ama Az beklemen lazım yada modeme reset atacaksın
KOlay gelsn ...[/CODE]

Arkadaşım değil modeme reset takla bile attırsam premium olmadan indirtmem dio bu şerrrrrefli rapid belası :download1::jump:

Verdigim Linki Açtıktan sonra biraz bekle lutfen

Arkadasım verdiğim linki indir

Nerde tasımak istersen tası verdigim sürüm 8.1

istedigin yere ******ür kur ok...

tmm sensin ben senden bişe istemiyorum

farkındaysan portable dedim

sen gitmiş bana indir kur dion var zaten elimde senin verdiğinden daha iyisi var

ama sana portable demiştim

demek ki portable nin ne demek olduğunu bilmosun kusura bakma yanlış kişiye sormuşum

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlara tavsiyem msn'in kendi sayfasından setup-all yani hepsi bir aradayı indirmeleri.

Bu indirdiğiniz msn portable sürümler resmi sürüm değil.

Kötü niyetli kişiler bunları editleyip internete sürebilirler. Sonra benim msnden otomatik reklam mesajı gidiyor, şifrem çalındı demeyin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...