Jump to content

G Data Totalprotection 2014 24.0.1.5

emre1393
 Share

Recommended Posts

Arkadaşa yüklendiğim yok; kötü niyetimin olmadığını da belirttim zaten sadece nerede yanlış yaptığımı çözmeye çalışıyordum.

Bir kez daha denedim ve nasıl olduysa kaydı gerçekleştirdi, güncellemeleri yaptı, tıkır tıkır çalışıyor. Arkadaşın ekran görüntüsündeki gibi aynı şekilde lisans bitiş tarihi yazmıyor ama kusursuz çalışıyor. Çok teşekkür ederim arkadaşım.

Arkadaşım çalıştığına sevindim :D ve benim paylaştığım programıda sabırla tekrar tekrar deneyerek sorunu çözdüğün için sana teşekkür ederim :)

benim su anda deneme sansim olmadi ama. eger bunda bir kod numarasi varsa derginin herhangi bir yerinde bir sayfada vardir . yoksa yoktur zaten.

Hayır arkadaşım herhangi bir kod yok...Yapmanız gereken sadece güncelleştirme yapacağınız zaman ilk gelen mesaj penceresinde ''Suncuya Kaydol'' tuşuna tıklayıp ''Hızlı Kayıt'' şeçili iken bilgileri doldurup ''Kaydol'' tuşuna basmanız yeterlidir sonrada güncelleştirmeler yüklenmeye başlayacaktır :D ...Sanırım striker arkadaşımızla bu yolla yaptı...

Hayır arkadaşım herhangi bir kod yok...Yapmanız gereken sadece güncelleştirme yapacağınız zaman ilk gelen mesaj penceresinde ''Suncuya Kaydol'' tuşuna tıklayıp ''Hızlı Kayıt'' şeçili iken bilgileri doldurup ''Kaydol'' tuşuna basmanız yeterlidir sonrada güncelleştirmeler yüklenmeye başlayacaktır :) ...Sanırım striker arkadaşımızla bu yolla yaptı...

Aynen öyle yaptım :) Seri numarası falan girmeye gerek yok. Ayrıca bir arkadaş kendi sitesinden indirin demiş bir sürü kişi de teşekkür etmiş ama dosyalar aynı değil onu da denemiştim; konuda da anlatıldığı gibi server'a login olduktan sonra arkadaşın paylaştığı programı tam sürüm olarak kullanabiliyorsunuz. Kendi sitesinden indirilende ise trial reset vb. türü şeylerle uğraşmanız lazım.

Edited by striker

Aynen öyle yaptım :) Seri numarası falan girmeye gerek yok. Ayrıca bir arkadaş kendi sitesinden indirin demiş bir sürü kişi de teşekkür etmiş ama dosyalar aynı değil onu da denemiştim; konuda da anlatıldığı gibi server'a login olduktan sonra arkadaşın paylaştığı programı tam sürüm olarak kullanabiliyorsunuz. Kendi sitesinden indirilende ise trial reset vb. türü şeylerle uğraşmanız lazım.

Arkadaşım yorumun için teşekkürler bunca emeğin sonunda birisinden bile hayırlı bir cevap gelmesi beni mutlu etti :)...İyi Günlerde Kullanmanız Dileğiyle...

Aynen öyle yaptım :lol: Seri numarası falan girmeye gerek yok. Ayrıca bir arkadaş kendi sitesinden indirin demiş bir sürü kişi de teşekkür etmiş ama dosyalar aynı değil onu da denemiştim; konuda da anlatıldığı gibi server'a login olduktan sonra arkadaşın paylaştığı programı tam sürüm olarak kullanabiliyorsunuz. Kendi sitesinden indirilende ise trial reset vb. türü şeylerle uğraşmanız lazım.

programlarını tanıtmak amacı ile vermişlerdir dergiye, dosya boyutu farklı olsa bile işlev muhtemelen aynıdır. aradaki dosya boyutunu güncelleme ile kapatmak sanırım mümkündür. daha deneme fırsatım olmadı ama kısmet... kaspersky 2010 + reset kullanıyorum virüslere geçit yok. bu programda kasperden aşağı değildir.

programlarını tanıtmak amacı ile vermişlerdir dergiye, dosya boyutu farklı olsa bile işlev muhtemelen aynıdır. aradaki dosya boyutunu güncelleme ile kapatmak sanırım mümkündür. daha deneme fırsatım olmadı ama kısmet... kaspersky 2010 + reset kullanıyorum virüslere geçit yok. bu programda kasperden aşağı değildir.

Boyutundan bilmemnesinden bahsetmiyorum. Sitesinden indirilende sana bir aylık deneme lisansı veriyor. Arkadaş ise 1 senelik ve 3 ayda bir yeniden login olmanız gerekli diyor. Bilgisayarın her açıldığında lisans almak için şu kadar günün kaldı bu kadar zamanın kaldı uyarısı sinirlerini bozmayacaksa tercih senin.

gerçekten uzun süredir iyi bir antivirüs programı arıyordum şuan indiriyorum tamamen ayarldıktan sonra cevap yazacagım programın kullanımı hakkında.

Yalnız şunu söylemeliyim avira antivir antivirüs programı bana göre hiçbir işe yaramıyor.Bilere rardan çıkardıgım icecold reloaded msn dondurucu programın kendisi trojen olmasına rağmen hiçbirşekilde engellemedi.Üstelik antiviri güncellememe ragmen umarım GData dan istediğim sonucu alırım.

Teşekkürler...

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Paylaşım için tşk ederim anlatımına göre sorunsuz bir şekilde kurulumu yaptım 90 günlük lisanslı kullanıma geçtim. Türkçe olması çok iyi olmuş daha önce ing ve trial kullanmıştım zorlanıyordum. On numara antivirüs programıdır herkese tavsiye ederim.

• 4 ay sonra...

j0y6ht.jpg

G-Data Total Care 2010 Türkçe + Trial Reset

Tanıtım:
G Data Total Care programı bir güvenlik yazılımdan isteyebileceğiniz her şeyi size sunan, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay kullanım imkanı tanıyan başarılı bir Tam Sistem Koruma yazılımıdır.

Özellikleri:
Virüs tarama özelliği
Güvenlik Duvarı özelliği
Spam e-postaları denetleme ve engelleme
E-posta programları ile entegre çalışma
Giden ve gelen e-postaları kontrol etme
Anlık mesajlaşma programlarını destekleyerek bu yolla gelebilecek zararlılardan sizi uzak tutma
Bankacılık işlemlerinde bilgilerinizi zararlı yazılımlardan koruma
İnternet üzerinden alışveriş yaparken bilgilerinizi koruma
Bilgisayar korsanlarının saldırılarından bilgisayarınızı koruma
Çocuk koruması ile çocukları internetten gelebilecek zararlı içerikten koruma
Veri kurtarma özelliği
Veri yedekleme özelliği
Otomatik güncelleştirme özelliği
Programın ve işlemcinin kullanım detaylarını grafiksel olarak gösterme
Seçilen bölümleri (başlangıç öğeleri, bellek, sürücüler, dosya ve klasörler, taşınabilir cihazlar) veya tüm sistemi tarama
Zamanlama özelliği ile belirlenen zamanlarda tarama yapma
WhiteList (güvenli-beyaz liste) oluşturarak kontrol edilmesini istemediğiniz siteleri devre dışı bırakma
Güvenlik seviyesini belirleme
Ağ desteği ile ağ üzerinden alınan dosyaları kontrol etme
Saldırılar hakkında detaylı rapor sunma
Spam denetlemesi ile ilgili detaylı rapor sunma
Güvenlik duvarı ve tarama için detaylı profiller oluşturabilme
Kısayollar ve geçici dosyaları belirlenen süreler sonunda otomatik olarak temizle
Detaylı yedekleme özellikleri (resim, müzik, film, döküman, diğer türler)
Yedekleme konumunu seçebilme ve görev zamanlayarak otomatik yedekleme yapma

Not:Program G Data Antivirus ve G Data Internet Security programlarının tüm özelliklerini
kapsamakla farklı özellikleri de bünyesinde bulundurmaktadır.

Sistem Gereksinimleri:
En az 512 MB Ram
Windows XP, Vista veya 7 işletim sistemi
İnternet Bağlantısı

CODE

ya da

ya da
Please register to see this content.

• 3 years yıl...
  • Moderator
[b]G Data TotalProtection 2014 v24.0.1.5 | 400 Mb[/b]
http://letitbit.net/download/01240.0ee32babe65432fb7861538bc9ab/G_Data_TotalProtection_2014.rar.html
http://turbobit.net/n88qgwzhg1bn.html
http://rapidgator.net/file/ada3a80064203e1aaeda9e3d9307f18b/G_Data_TotalProtection_2014.rar.html
http://vip-file.com/downloadlib/6663565166427674-01240.0ee32babe65432fb7861538bc9ab/G_Data_TotalProtection_2014.rar.html
ALıntı

• 4 hafta sonra ...